Гімназія «Троєщина» Деснянського району міста Києва 

У центрі уваги – творча особистість

Історія членства в ПАШ ЮНЕСКО

 

СТАТУТНИЙ ПОРТРЕТ ШКОЛИ

     Навчальний закладнового типу – гімназія з поглибленим вивченням англійської мови. З 10-го классу запроваджено профільне навчання, створені класи фізико-математичного, економічного, філологічного (іноземні мови) профілів. З 5-го класу вивчаються російська, німецька та французька мови. Гімназія бере активну участь у міжнародних телекомунікаційних проектах АЙОРН. Навчальний заклад співпрацює з громадською організацію «ЛА СТРАДА». Доброю традицією стала участь педагогів та учнів у міжнародних навчальних та соціальних проектах Intel «Навчання для майбутнього» та «Шлях до успіху».

Участь у проектах: міжнародний проект "Інтернет проекти у навчанні", міжнародний проект "Один день у житті" iEARN, міжнародний проект – «Мандрівка до Японії», міжнародний проект «Екологія без кордонів», проект «7 чудес України», англомовний театр «Hello», міжнародні обміни із загальноосвітньою школою м.Фрьонденберг (Німеччина).

Міжнародний проект «Екологія без кордонів»

   В проекті брали участь вчителі та учні гімназії «Троєщина» (з українського боку) та педагоги та вихованці середньої загальноосвітньої школи міста Фрьонденберг (з німецького боку).

Мета проекту – дослідження впливу на всесвітню екологію аварії на Чорнобильській АЕС (до 25 роковин від тих трагічних подій).

Конференція до 25-ої річниці Чорнобильської катастрофи, яка відбувалась у школі м. Фрьонденберг (Німеччина).

 Участь у міжнародних обмінах

Згідно з угодою між навчальними закладами, гімназією «Троєщина» та загальноосвітньою школою м.Фрьонденберг (Німеччина), проводяться такі напрямки роботи: співробітництво сторін у сфері освіти та виховання молоді; обмін делегаціями у складі вчителів, учнів та керівництва; обмін технологіями в сфері освіти; вивчення німецької та української мов; ознайомлення з історичною та культурною спадщиною українського та німецького народів.

Завдяки співпраці між навчальними закладами, гімназією ”Троєщина” та загальноосвітньою школою м.Фрьонденберг (Німеччина), отримано досвід у мовній практиці, екологічному вихованні; поширені знання про культуру та традиції Німеччини; відбулося поповнення фонду бібліотеки спеціалізованою літературою та навчальними матеріалами.

Міжнародний проект – «Мандрівка до Японії» - проводився спільно з Посольством Японії в Україні. Цей проект дуже вплинув на формування думки учнів та учителів про Японію як країну дуже культурно розвинену. Учнями було зроблено дуже багато проектів, які допомагали зрозуміти та дізнатися про її територію, населення, обряди, традиції, культуру та багато іншого. Проект «Таємниці японських самураїв».  Так, у кожного самурая на першому місці стояв кодекс честі, якого він неухильно дотримувався. Учні детально дослідили різні обряди самураїв перед боєм, кодекс честі та звичаї, а потім чудово описали їх у презентації.

Проект допоміг учням, адже сформував позитивне враження про Японію, зацікавив і дав поштовх для подальшого вивчення цієї країни.

Міжнародний проект "Один день у житті" iEARN

Керівник проекту: Кріс Баер (США)

Учасники проекту:  Наталія Бизова, Ліса Чілдерс (США),  учні 8-9 класів .

Створення Wiki майданчика  країни WikiLand для навчання англійської  в Інтернеті.

Створення спільного  українсько-американського майданчика для спілкування школярів в Інтернеті Day in the Life 2011 .

Представлення  гімназії "Троєщина" на Інтернет майданчику  Troyeshchyna Gymnasium Ukraine.

Представлення школи з Канзасу на Інтернет майданчику High Schoolin Kansas City.

Спілкування  гімназистів та учнів з Канзасу у формі обміну інтернет повідомленнями на сторінках майданчика What would you like to know about Kansas.What would you like to know about Kyiv?

Спільна робота  гімназистів та американських школярів у віртуальних класах у міжнародному проекті   "One Day on Earth" -  по створенню українсько-американського альбому одного дня - 11.11.11

Ms Byzova's Class (Київ)

Міжнародний проект "Інтернет проекти у навчанні"

Керівник проекту: Томас Таскер, представник Департаменту Освіти США при вчительському     ресурсному центрі (ВРЦ)Посольства США у м. Києві.

Учасники з гімназії:  Вчителі англійської мови: Наталія Бизова, Тетяна Пікуш, Тетяна Савченко. Вчителі інформатики Інна Круглова, Галина Перевознікова. Учні 7-8 класів.

Навчання вчителів по використанню  в навчанні англійської мови інтернет технологій ( Наталія Бизова, Тетяна Пікуш, Тетяна Савченко) під керівництвом Томаса Таскера у ВРЦ у  м. Києві.

Проект «7 чудес України»

    За мету при виконанні проекту «7 чудес України» учителі та учні гімназії «Троєщина» поставили ознайомити дітей із нашими культурними та природними пам’ятками. Для того, щоб кожен міг особисто ознайомитися із кожним із 7 чудес, протягом навчального року були проведені екскурсії з учнями різних класів до визначних місць.

Учні та вчителі не лише дізналися про те, яка ж чудова та неповторна Україна. Кожен зміг особисто оцінити пам’ятки, спробували зрозуміти, за що саме вони були удостоєні такого почесного звання. Про 7 чудес України: Хотинську фортецю в Хотині, Хортицю на Запоріжжі, Заповідник «Кам’янець» у Кам’янці-Подільському, Києво-Печерську лавру в Києві, парк «Софіївка» в Умані, Херсонес Таврійський у Севастополі та Софію Київську – учні розповіли у фільмах – презентаціях, що оприлюднені у щоденнику проекту.

Англомовний театр «Hello»

Завдяки участі у проекті учні удосконалюють мовленнєві компетенції з англійської мови, розвивають акторські здібності.

Театр «Hello» був неодноразовим переможцем конкурсу-огляду англомовних театрів міста Києва у таких номінаціях:

-           Найкраще володіння англійською мовою;

-           Найкращий сценарій вистави;

-           Найкраща акторська майстерність.