Районний фестиваль «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»

      16 грудня 2015 року на базі гімназії № 283 ІІ-ІІІ ступеня відбувся районний фестиваль «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини». На святі були присутні почесні гості: заступник відділу культури і освіти посольства Федеративної республіки Німеччини в Україні пан Даніель Лісснер, доцент, кандидат  психологічних наук кафедри романо-германської філології Національного педагогічного  університету ім. Драгоманова, офіційний представник видавництва «Хубер» в Україні Михайлова Ірина Василівна та представники Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

        Колектив гімназії № 283 ІІ-ІІІ ступеня створив святкову гостинну атмосферу. Урочисто відкрив ярмарку директор гімназії Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук – Гнатюк Володимир Миколайович. Окрасою свята був естрадно-духовий оркестр «Візерунки». Запальні, веселі мелодії підбадьорювали, підштовхували до танців всіх присутніх. У фестивалі брали участь 13 шкільних команд навчальних закладів району.  Кожна команда представляла фольклорно-музичну композицію про  певне місто Німеччини.  На благодійній ярмарці було все: різдвяні сувеніри і ялинкові прикраси, вироби із бісеру і ляльки-мотанки. Всі зібрані кошти разом з листами та малюнками учасників фестивалю підуть на допомогу бійцям АТО.

      Фестиваль  пройшов організовано та яскраво і дав можливість кожному здійснити віртуальну подорож до Німеччини.

             

             

ІІ Міжнародний благодійний телевізійний

Фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE»

   З 26 по 27 вересня 2015 року за ініціативи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся ІІ Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE». Фестиваль проходив за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, творчого центру  «IMPRESA» (м. Рига, Латвія) та творчого об’єднання «PRODIS» (м. Київ, Україна).

   Головною метою Фестивалю є популяризація української дитячої творчості на Україні та за її межами, укріплення міжнародних культурних зв’язків шляхом виявлення та підтримки обдарованої молоді, а також залучення юних талантів до активної участі у творчому житті країни, формуванні майбутньої творчої інтелігенції.

   У заході взяли участь близько 200 учасників: індивідуальні виконавці та колективи з різних куточків України, Республіки Білорусь та Республіки Польщі. Головою журі хореографічно-оригінального жанру першого конкурсного дня був Дмитро Коляденко – хореограф, співак, телеведучий, епатажний шоу-мен, засновник балету «Арт-класік», а головою журі вокально-інструментального жанру став Олександр Доля, заслужений діяч України, співак, лауреат та дипломант всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. 

   За результатами конкурсу всі учасники були нагороджені дипломами відповідно до набраних балів, а саме: «Лауреат І премії», «Лауреат ІІ премії», «Лауреат ІІІ премії», «Дипломант фестивалю». Володарка «Гран – Прі» вокального жанру отримала спеціальний приз від Геннадія Пугачова, продюсера, музичного критика, саунд – продюсера «Фабріки зірок – 4», «Золотого грамофону Російського радіо», запис пісні на професійній студії звукозапису з подальшою ротацією на каналі. Ханна Катріна отримала сертифікат на запис кліпу від Арсена Мірзояна, а Валерія Фокіна зможе попрацювати з Марією Орловою та каналом «ОТV».

     Вітаємо усіх учасників! Бажаємо успіхів у творчій діяльності!

     

     

У фестивалі «Діалог Культур» взяли участь учні школи І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця 

     16 березня 2015 року на базі Київського Університету економіки та права «Крок» відбувся країнознавчий просвітницький фестиваль «Діалог Культур» для учнів старших класів шкіл-партнерів Університету та Асоційованих шкіл ЮНЕСКО. У фестивалі, як школа-партнер Університету «Крок», взяли участь представники учнівської молоді школи І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця.  Фестиваль розпочався урочистою концертно-презентаційною частиною, на якій виступили гості з посольств Куби та Еквадору та інші учасники фестивалю. Після урочистої частини відбулися секційні засідання.

        Команда школи № 263 представлена учнями 9-А класу українською та французькою мовами розказали про Французьку Полінезію та її центр - перлину -. Острів Таїті . Весь виступ супроводжувався відео-презентацією, зробленою самими учнями Розповідь була доповнена гаїтянським танцем, який виконали учні 5 -6 класів школи. Всі учасники фестивалю були нагороджені грамотами, а школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця отримала подяку від організаторів фестивалю. 

Р айонний Фестиваль «Різдвяний ярмарок . Подорож до Німеччини»

      11 грудня 2014 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови відбувся районний фестиваль «Різдвяний ярмарок", а також конкурс - подорож "Подорож до Німеччини".  

        Почесними гостями заходу були волонтери із Японії на чолі з керівником волонтерської групи Оморі Набуко, яка є Послом миру та директором культурного центру «ВС», референт відділу співпраці у галузі освіти Гете. - Інституту Вальтер Деген, доцент кафедри романо-германської філології НПУ ім Драгоманова , методист видавництва Hueber Ірина Михайлова.

      У фестивалі брали участь 9 шкільних команд навчальних закладів району. Кожна команда представляла певне місто Німеччини та фольклорно-музичну композицію про традиції святкування Різдва в Німеччині. Фестиваль пройшов організовано та яскраво. Колектив спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 320 тепло прийняв учасників фестивалю, створивши святкову гостинну атмосферу.

       19 грудня 2014 року за ініціативи учнівської молоді спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови отримані кошти разом з листами та малюнками учасників фестивалю були передані бійцю АТО Олегу Паламару, який перебуває на лікуванні в Центральному військовому клінічному госпіталі міста Києва.

         

         

 

                                                                                                                         Вы родня нам по духу и крови,
                                                                                                                         По размаху идей и забот,
                                                                                                                         Белорусы, мои белорусы,
                                                                                                                         Трудовой и веселый народ
 

12 грудня 2014 року   в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук відбулося традиційне загальношкільне свято партнерства в галузі освіти з Республікою Білорусь «Наш партнер - Білорусь». На це чудове свято дружби завітали шановні гості: І Секретар Посольства Республіки Білорусь Жуковець Олексій Михайлович та методист відділу міжнародного співробітництва Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Топка Ольга Анатоліївна. Зі сцени прозвучали поезії відомих білоруських письменників, прочитані як мовою оригіналу так і в перекладі. А білоруські пісні з репертуару ансамблів «Песняры» та «Верасы» у виконанні учнів школи викликали масу приємних, позитивних емоцій і вражень. Всіх присутніх обєднали прекрасні слова :. «Двє родных сестры - Бєларусь, Украина . Две Вольные птушки на Этой земле Их крепкую дружбу никто НЕ порушит, ей вечно дужець, красовиць на зямли ».

 

 

Фестиваль «Подорож столицями Європи»

З метою активізації пізнавальної діяльності учнів до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій європейських держав, 14 травня 2014 року до дня Європи в школі І-ІІІ ступенів № 276 відбувся конкурс - фестиваль «Подорож столицями Європи», в якому брали участь 11 команд навчальних закладів Деснянського району.

Команди представили комп'ютерні презентації та фольклорно-музичні композиції, завдяки яким відбулася віртуальна подорож до столиць Європи (Великобританії, Німеччини, Франції, Нідерландів, Греції, Мальти, Болгарії, Сербії, Молдови, Іспанії, Естонії, а також України). Учні поділилися цікавою інформацією про історичне минуле і сучасність європейських країн.

Фестиваль пройшов організовано та яскраво. Колектив вчителів та учнів школи № 276 створили теплу, гостинну атмосферу для команд учасників, які в свою чергу підтримували виступаючих. Панувала атмосфера дружби та взаємопідтримки. Всі учасники гідно представляли свої країни, створивши справжнє свято!

  Тематичний захід «Свято Великодня в країнах світу»

     Тематичний захід «Свято Великодня в країнах світу» відбувся 24 квітня 2014 року на базі спеціалізованої школи І ступеня №322 з поглибленим вивченням англійської мови. У святі брали участь 4 шкільні команди учнів початкових класів навчальних закладів району. Кожна команда представляла певну країну та традиції святкування свята Великодня в цій країні.

    Цікаво й зворушливо розповідали діти про роль Великодня у житті людини, про традиції святкування і як вони зберігаються та примножуються в країнах світу. Особливе місце у виступах команд було відведено символу Великодніх свят -. писанці Діти роповідали про традиції фарбування писанок та проведення Игорь з НИМИ. Даний захід зосередив увагу дітей на спільних культурних цінностях, на спільній історії, розвиткові культури та традицій народів різних країн світу.

      Тож нехай це Величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя, здоров'я та добро.

"Зимові свята та традиції в країнах світу" 

    Новий Рік завжди асоціюється з певними традиціями й уподобаннями. Як святкують зимові свята в різних країнах світу мали можливість дізнатися учні 9-11 класів навчальних закладів району під час проведення фестивалю "Зимові свята та традиції в країнах світу" на базі школи І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця Деснянського району міста Києва. У фестивалі брали участь 7 шкільних команд навчальних закладів району. Кожна команда представляла певну країну та традиції святкування зимових свят в цій країні. Італійський Дід Мороз - Баббо Натале, французький Дід Мороз - Пер Ноэль, фінських Дід Мороз - Йолу Пуккі, гілки розквітаючого персика - символ зустрічі Нового року в Вєтнамі, вистава для дітей на сюжети старовинних англійських казок, німецька церемонія обміну подарунками Бешерунг.

         

         

XI загальноміський конкурс - фестиваль

«Діалог держав: партнерство в освіті»

    «Шевченко генієм піднявся над світом!» - Під таким гаслом 20 березня 2014 року в Київському міському палаці дітей та юнацтва пройшов XI загальноміський конкурс - фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті», започаткований Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), як проект міжнародного співробітництва між загальноосвітніми навчальним закладами міста Києва, який формує імідж столичної освіти.

       Деснянський район на цьому конкурсі представляли учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва. На розсуд журі було представлено літературно - музичну композицію «Тарасові думи», головною ідеєю якої були спогади Тараса Шевченка, пов'язані з його творчим життям під час перебування у Польщі. Враховуючи основну мету конкурсу, у презентації для літературно - музичної композиції було продемонстровано фотозвіт про співпрацю школи №23 з навчальними закладами Польщі.

На думку членів журі саме ця композиція стала найкращою. Творчий колектив отримав почесну відзнаку за 1 місце та призи для усіх учасників. Вітаємо переможців! 

44 роки поспіль у музеї відомого українського поета Максима Рильського проводимые, започатковані сином поета, мистецькі зустрічі. А з 2009 року зустрічі проводяться в новому форматі під назвою «Голосіївська осінь», метою яких є популяризація культурних зв'язків України із мистецтвом народів світу.

7 вересня 2013 року учні Приватної Лінгвістичної гімназії Деснянського району міста Києва взяли участь в Міжнароднону літературно-мистецькому святі "Голосіївська осінь", присвяченому україно -. Польським культурним зв'язкам та ювілейним датам польських класиків Адама Міцкевича, Антонія Мальчевського і Леопольда стафа Собирается святі взяли участь представники Спілки поляків в Україні, Київського польського культурно-освітнього товариства ім. А. Міцкевича. Учні гімназії виконували пісні та декламували вірші польською мовою.