Проект «ZOO-урок: просвітницький цикл гуманного

 поводження з тваринами для школярів»

         У 2016-2017 навчальному році реалізується громадський проект «ZOO-урок: просвітницький цикл гуманного поводження з тваринами для школярів». Автором  проекту є Олексій Коваленко.

         Понад 200 учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів спеціалізованої школи № 307 з поглибленим вивченням природничих наук та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міні взяли участь у виїзних заняттях на базі Київського зоопарку.

 

 Детальніше:

Понад 200 учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів спеціалізованої школи № 307 з поглибленим вивченням природничих наук та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міні відвідали Київський зоопарк та взяли участь в екопросвітницькому проекті: «ZOO-урок: просвітницький цикл гуманного поводження з тваринами для школярів», що спрямований на поширення знань про тварин та необхідності гуманного поводження з ними.

         Проект включав цикл з п’яти занять:

1.- Ми зовсім не страшні. Зустріч з плазунами та комахами.

2.- Наші найближчі родичі. Вивчення приматів.

3.- Великі коти. Знайомство з родичами домашньої киці.

4.- Пухнасті зубастики. Зустріч з гризунами.

5.- Домашні улюбленці. Правильне поводження та догляд.

         Впродовж цих занять школярі в інтерактивній формі познайомилися із різними видами тварин, дізналися про їх особливості та про те, як з ними правильно поводитись.

         Співробітники зоопарку з задоволенням проводили цікаві уроки – лекції, про життя тварин, які проживають в зоопарку. Кожне заняття насичене цікавими матеріалами та на закріплення проводилися вікторини, визначались переможці, а потім учні переходили на територію, де перебувають мешканці зоопарку, щоб діти занурились у світ тварин: домашніх та диких.

         П’яте - заключне заняття було найемоційнішим: керівники проекту підготували – квест: діти поділившись на 3 команди, вибирали собі назви команд і з співробітниками відповідали на запитання, були визначені переможці. Потім власноруч оформляли плакат та підписували кожне фото зі своїми домашніми улюбленцями.

Проект «ZOO-урок: просвітницький цикл гуманного поводження з тваринами для школярів» є успішним і потребує подальшої реалізації у загальноосвітніх навчальних закладах Деснянського району.