8 лютого 2017 року у  спеціалізованій школі № 251  відбулося чергове засідання клубу «Ерудит» для обдарованих учнів Деснянського району. Цього разу старшокласників запросили взяти участь у квесті на тему «Моя майбутня школа». Захід організовано в рамках  співпраці районного науково-методичного центру Управління освіти із Київським Міжнародним Університетом.

Виконуючи завдання квесту, учасники подорожували  різноманітними станціями, виявляючи свої знання, вміння та творчість.

Так, на станції «Мовно-мистецька» необхідно було відобразити на папері за допомогою малюнків текст, який звучав англійською мовою, на «Географічно-туристичній» - відповісти на вікторину ««Туристичне намисто України», станція «Патріотична» пропонувала розгадати кросворд з історії України, на «Креативній» школярі мали утворити та описати «Фігуру згуртованості школи», «Танцювальна» станція готувала учасників до  танцювального флеш-мобу, а завершився квест на станції  «Медіа-грамотність» оформленням газети на тему «Школа моєї мрії».

Дипломи за перемогу у номінаціях квесту отримали старшокласники шкіл № 249, № 251, № 259, № 263, № 282, №  307, № 313 та гімназії  «Троєщина».

Підводячи підсумки квесту, заступник директора  районного науково-методичного центру Зайченко Л.О. відзначила креативність учасників, їх прагнення створювати школу майбутнього вже сьогодні, у своїх навчальних закладах,  подякувала команді викладачів та студентів Київського Міжнародного Університету на чолі з проректором із довузівської підготовки, професором Рудьківською С. В.,  які допомогли організувати та провести цікавий інтерактивний захід.

Веселий настрій забезпечили   учасникам клубу «Ерудит»   юні артисти школи № 251,  адміністрація закладу зуміла створити    для школярів атмосферу творчості та тепла.