Районний конкурс – захист  учнівських проектів з іноземної мови

“Ми створюємо місто Еко - Град”.

 

           12-13 квітня 2017 року на базі школи І-ІІІ ступенів № 238 Деснянського району  та гімназії ІІ- ІІІ ступенів № 283  відбувся районний конкурс – захист  учнівських проектів з іноземної мови “Ми створюємо місто Еко - Град”. Мета конкурсу - формування екологічної свідомості засобами іноземної мови, спрямування на підвищення інтересу учнів до вивчення іноземних мов та  становлення  активної громадянської  позиції  учнів, як майбутніх членів соціуму.

          У конкурсі брали участь  20 навчальних закладів району. Команди представили проекти, відобразивши своє свідоме ставлення до рішення екологічних  питань. Ісаченко О.М., завідувач відділення екології  та аграрних наук Київської Малої академії наук, яка брала участь у роботі журі, відзначила    практичне спрямування  учнівських проектів. Під час представлення команди демонстрували не тільки рівень володіння іноземною мовою, а й креативність, обізнаність.

 

20 жовтня 2016 року в районному науково-методичному центрі

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної

адміністрації відбувся науково-практичний семінар

«Духовні виміри освітнього простору» для слухачів Школи кадрового резерву заступників директорів навчальних закладів.

 

Громадянське суспільство в Україні вже готує підґрунтя для зміни поглядів на процеси виховання людини. Життєво необхідним стає створення сприятливого середовища для виховання і освіти, самореалізації особистості. Ознаками такого середовища є простір любові, вільний від страху та упереджень, атмосфера толерантності вихователів та педагогів до світоглядних пошуків дитини, простір впорядкованої активності для навчання відповідальності.

Як створити у навчальному закладі атмосферу взаємоповаги, довіри, саморозвитку особистості педагогів та учнів, як залучити до цього батьків розповіли для учасників семінару Федина Т.М., директор районного науково-методичного центру, Красікова Г.І., методист районного науково-методичного центру, Анікіна Н.П., вчитель музичного мистецтва школи І-ІІІ ступенів №306, Степура Світлана Дмитрівна, вчитель курсу «Основи християнської етики» школи І-ІІІ ступенів №218.

З майбутніми організаторами освіти проведено тренінг « Віра і справи».

За результатами проведеної дискусії учасники семінару дійшли до висновків про важливі аспекти освітнього середовища:

• - будь-яка дитина має шанс на розвиток;

• - ми хочемо допомогти дитині мати бажання і змогу розвиватися;

• - процес освіти для людини безперервний;

• - процес освіти безпечний для здоров’я учнів і вчителів;

• - освіта відбувається в атмосфері любові і відповідальної діяльності;

• - вчитель є толерантним до пошуків істини учнем;

• -всі учасники освітнього процесу повинні перебувати у середовищі взаємоповаги.