6 лютого 2017 року в школі I-III ступенів № 294 Деснянського району в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог» відбувся урок громадянської освіти  «Автопортрет» (Наскільки ми подібні. Наскільки ми різні), який проводив Майоров І.В., вчитель суспільствознавчих дисциплін цього навчального закладу.

       У ході спілкування в учнів формувалось уявлення про багатоманітність навколишнього світу. Визначившись у впливі певного середовища на формування особистості,  школярі в ході запропонованої вправи схематично намалювати  автопортрет підписали під ним вроджені та набуті ознаки власного «Я».

       У ході спільного обговорення було визначено, які характеристики є змінними, а які - ні. Під час пошуку спільних вроджених та набутих характеристик  автопортретів з’ясували, що особистісні відмінності  та спільні риси допомагають нам бути не тільки різноманітними, але й толерантними у спільноті. Підкреслили вплив різних культур на багатогранність ідентичності людини.

        До проведеного уроку долучилась і Шумякова Н.В., методист районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, локальний координатор проекту «Інтеграція через діалог».