Тиждень безпеки життєдіяльності

            З 22  по 26 квітня в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку)  № 528  відповідно до запланованих заходів до «Тижня безпеки життєдіяльності», вихователем-методистом  було розроблено:

-         правила поведінки, дії  під час виникнення пожежі;

-         пам’ятки про попередження пожежі від пустощів та необережного поводження з вогнем;

-         конспект заняття з пожежної безпеки: «Вогонь – добрий, вогонь – злий»

-         підібрано вірші («Вогонь, як правило не знає меж», «Не спішіть петарди, ви, взривати», «Тож зупиніться, поміркуйте, друзі!», «Якщо бажаєте до старості дожить», «Із вогнем погані жарти»).

-         загадки,

-         дидактичні  ігри «Наш номер 101», «Безпечна електрика», «Сірники не іграшка», «До чого призводять ігри з вогнем».

        Проведено підсумкове заняття з дітьми старшого дошкільного віку про пожежну безпеку на тему: «Вогонь-друг, вогонь-ворог», бесіда «Сірники не іграшка», гра-інсценівка «В лісі, в лузі ти гуляй – про безпеку пам’ятай!»

       Вихователем-методистом була надана необхідна практична й методична допомога вихователям.

       Заняття проводили вихователі  з дітьми старшого дошкільного віку групи «Чебурашка» - Терпецька Г.С., Власенко О.О. та вихователь з фізичного виховання Артюхова Л.А. мета якого : нагадати і конкретизувати набуті знання про правила пожежної безпеки, вияснити причини виникнення пожеж, розвивати інтерес до теми, навички у вивченні правил пожежної безпеки, виховувати уважність, спостережливість, почуття обережності та серйозне ставлення у поводженні з вогнем.