23 січня 2017 року у школі I-III ступенів № 238 Деснянського району міста Києва

в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог» відбулась дискусія

на тему «Різноманітність людських цінностей». 

До участі у ній долучились учні 9-х класів, зокрема, з числа постраждалих від збройного конфлікту на Сході України та  анексії Криму.

Школярі   мали   можливість   поглибити   свої   уявлення   про   різноманітність людських  цінностей, вчилися  обирати  окремі  з  них  і  керуватись ними у житті. Вони  визначали суть поняття «цінності», порівнювали їхнє  бачення цінностей за визначеним списком найбільш поширених з них. Кожен учень називав три найбільш важливі цінності зі списку.

  У ході обговорення цінностей, які здобули найбільшу кількість голосів, а також тих,  що  не  отримали жодного вибору, учні прийшли до висновку, що життєві цінності - це цілі та пріоритети, які визначають сутність життя людини. Вибір основоположних орієнтирів здійснюється людьми в залежності від рівня розвитку їхньої свідомості.

      Модераторами заходу були Шумякова Н.В., координатор Локального центру   громадянської освіти № 4 Управління освіти  Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, та Цимбалюк Г.М., вчитель історії та правознавства цього навчального закладу.