1 грудня 2016 року у спеціалізованій школі I-III ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва під керівництвом Шумякової Н.В., методиста районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, проведено школу передового педагогічного досвіду вчителів правознавства району.  Вона  проходила у форматі семінару-практикуму на тему «Розробка матеріалів тренінгу в рамках проекту «Свобода як цінність. Свобода як практика. Уроки свободи».

      Зі своїми напрацюваннями виступала Ситник Е. В., голова районного методичного об’єднання вчителів правознавства, вчитель-методист, яка у співпраці з Громадською організацією «ПроМова» розробляла  ці матеріали.

      Залучивши колег до відпрацювання різних форм і методів роботи, Елла Василівна спонукала колег до пошуків варіативних складових поняття «свобода», до його ролі у формуванні громадянської компетентності, до вироблення соціально - правового механізму захисту прав людини, зокрема дітей та молоді, через освітньо - комунікативний ресурс.