14-15 грудня 2016 року у Київському міському будинку вчителя відбувся семінар для Локальних координаторів Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог. Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України  та анексії Криму» з різних міст України.

       У ході заходу розглядались питання не тільки того, що вже зроблено, але й проблеми, які треба вирішувати. Акцентувалась увага на можливостях здійснення дистанційних форм роботи з дітьми між різними регіонами країни. Наголошувалось на продовженні надання освітньої та психологічної індивідуальної  й групової допомоги школярам, їх залученню до участі у різноманітних заходах інтеграційно-виховного спрямування, які стимулюють суспільну інтеграцію, а також надають їм певні професійні навички.

      Учасникам семінару було запропоновано переглянути та обговорити відеофільм режисера Л. Артюгіної «Богданове щастя», створений в межах проекту «Новий Донбас», що спрямований на відновлення нормальних умов життя та навчання дітей.

      15 грудня відбулось відкриття виставки «Те, про що важко сказати», яка піднімає проблему інтеграції дітей з числа внутрішньо переміщених осіб в українське суспільство. До участі у її відкритті та обговоренні побаченого були запрошені учні Деснянського району, представники Міністерства освіти і науки України, члени НАПН України, голови дипломатичних представництв, представники освітніх установ міста Києва, ЗМІ.