Семінар «Тарас Григорович Шевченко та світ»

       22 жовтня  2014 року в спеціалізованій школі № 189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов Деснянського району міста Києва відбувся семінар «Тарас Григорович Шевченко та світ». У семінарі взяли участь відповідальні за міжнародне співробітництво та вчителі української мови навчальних закладів району.

        В першій частині семінару звучали поезії про Великого Кобзаря та «Заповіт» Т. Шевченка різними мовами народів світу. Другою частиною семінару була робота відповідальних за міжнародне співробітництво та вчителі української мови навчальних закладах в двох майстер-класах.

     В каб. 309 пройшов майстер-клас «Тарас Шевченко і світ». З доповіддю про співпрацю школи з Товариством  ім. Т. Шевченка «Кобзар» міста  Санкт-Петербургу виступили заступник директора з виховної роботи Максимова Людмила Іванівна  та координатор культурної ініціативи «Другий Фронт» Шаромигов Олег Іванович.

    В українській світлиці було приділено  увагу святкуванню 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка в  різних куточках України. Учні прочитали поезії Кобзаря та свої власні. Нижник Тетяна Василівна, вчитель української мови та літератури СШ № 189, презентувала власну розробку уроку за творчістю поета та власні вірші.

«Засади місцевої демократії в країнах Європи»

22 жовтня 2013 р. на базі  спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся районний семінар з міжнародного співробітництва на тему: «Засади місцевої демократії в країнах Європи», присвячений Європейському тижню місцевої демократії.

З метою інформування  молоді про можливості їх демократичної участі у публічному житті свого району та міста центральне місце в семінарі займала інтерактивна гра між учнями 9 -11 класів  навчальних закладів району: школи І-ІІІ ступенів № 119, спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №264 з поглибленим вивченням англійської мови, школи І-ІІІ ступенів №270, школи  І-ІІІ ступенів № 275. Учні презентували демократичні традиції Німеччини, Великобританії, Франції та Польщі. Всі команди показали високий рівень знань та акторську майстерність.

За підсумками гри журі визначило переможцями команду спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва.

 

 

 

 

24.01.2013 року відбувся семінар – практикум «Міжнародний день пам’яті Голокосту» для відповідальних за міжнародне співробітництва, на базі школи № 250. Ця тема увійшла в душі не тільки вчителів но і в серця дітей. Учні представили свої проекти пошукової роботи. Розповіли про результати перебування на міжнародної конференції «Молодь проти насилля» м. Краків.

Також були висвітлені теми «Бабіного Яру», «Биківнянських могил», Сирецького концтабору.

15.30 – 15.40 Презентація школи. Заступник директора з навчальної роботи Кузьменко Людмила Альбертівна

15.40 – 15.55 Режим Сирецького концтабору. Учень 11- А класу сш №250 Косенко Антон

15.55 – 16.15 Звіт про відвідування міжнародної конференції «Молодь проти  насильства» в м. Краків, Польща. Учні сш №250: Скалецька Анастасія, Полонська   Поліна (11- А), Асаула Дмитро, Засипкін Євгеній , Пузан Марія, Гринькевич Юлія ( 11- Б)

16.15 – 16.30 Голокост: уроки толерантності. (Презентація учнівських робіт та огляд освітнього матеріалу). Вчитель історії сш № 250 Ситник Е. В.

16.00 – 16.20 Трагедія  Бабиного яра. Відповідальна за міжнародне співробітництво школи № 147 Заброцька Алла Василівна

16.20 – 16.40 Національний історико-меморіальний заповідник “Биківнянські могили” . Відповідальна за міжнародне співробітництво школи № 202  Нестереня Валентина   Кузьмівна

16.40 – 17.00 Підведення підсумків роботи. Методист РНМЦ Шумякова Надія Василівна