10.04.2017 року відбулася екскурсія до Сесійного будинку Верховної Ради України слухачів Школи  резерву заступників директорів  з навчально-виховної та виховної  роботи  навчальних закладів Деснянського району.

Педагогічні  працівники ознайомилися із архітектурою будинку Верховної Ради України, історією та символами державотворення, яке відбувалося в стінах Ради,  побували в кулуарах та сесійній залі найвищого органу законодавчої влади нашої держави.

Екскурсія була організована за сприяння Маньковського Максима Вікторовича, помічника-консультанта народного депутата України, голови Комітету з питань запобігання і протидії корупції Соболєва Єгора Вікторовича.

Слухачі Школи  резерву заступників директорів, які побували в Сесійному будинку Верховної Ради України, отримали незабутні враження та корисну інформацію щодо  удосконалення підготовки до управлінської діяльності.

 

15 грудня 2016 року на базі  школи І-ІІІ ступенів № 259 відбувся науково-практичний семінар для  слухачів «Школи кадрового резерву заступників директорів шкіл» Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на тему «Інноваційна та дослідно-експериментальна діяльність у загальноосвітньому навчальному закладі: кроки до успіху».

Юрко О.В., директор школи І-ІІІ ступенів №259, розповів присутнім про історію,  традиції та досягнення   навчального закладу.

Філончик І.В., заступник директора з навчальної роботи,   висвітлила покрокову діяльність щодо підготовки і проведення інноваційної та  дослідно-експериментальної   роботи  у загальноосвітньому навчальному закладі.

Із організаційно-педагогічними  умовами  діяльності спеціальних класів для дітей з розладами спектру аутизму ознайомила присутніх Солтис Ю.В., вчитель початкових класів  школи  І-ІІІ ступенів № 259.

Про перспективи дистанційної освіти у школі розповіла учасникам семінару вчитель математики та інформатики Філончик А.В.

Майстер-клас «Практичні аспекти використання елементів  дистанційного навчання» провела для слухачів школи резерву Сидоренко Л.О., вчитель української мови та літератури.

В ході тренінгу «Апробація моделі дистанційного навчання школярів», який провела  вчитель української мови та літератури Грищенко О.О.,  учасники  семінару змогли випробувати себе як у ролі дистанційного викладача, так і на місці учня,   виконали в он-лайні вправу «Інноваційна педагогічна діяльність».

Організатори  семінару надали  учасникам заходу  інформаційні матеріали про інструменти спілкування та форми дистанційного навчання, про переваги технології інверсного навчання з використанням платформи Moodl.

Підсумки семінару підвела  методист районного науково-методичного центру Зайченко Лілія Олексіївна, яка  ознайомила присутніх із тематикою дослідно-експериментальної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах Деснянського району,  наголосила на важливості інноваційної діяльності для сучасної української школи.