14 лютого 2017 року в школі I-III ступенів № 282 Деснянського району міста Києва в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог» відбувся позакласний захід «Ти означаєш багато» (У мене одна роль у житті чи декілька), який проводила  Степенко Марина Олександрівна, психолог цього навчального закладу.

        Вона організувала роботу  учнів 11 класу в творчих групах. Кожна з них залежно від обраної соціальної ролі розробила та представила власний проект, зазначивши умови, за яких ця діяльність принесе користь суспільству. Для презентації проектів були створені яскраві колажі, створені учнями в процесі активної і плідної співпраці.

       Під час взаємодії з учнями  Степенко Марина Олександрівна допомагала кожному з присутніх визначити свої риси характеру, які так чи інакше впливають на багатогранність особистості. Це і стать, і інтереси, і статус, захоплення чи вподобання тощо. Старшокласники відчули, що різні сторони нашого «Я» проявляються в різних ситуаціях. В родині, школі, за місцем проживання, у віросповіданні, етнічному походженні всі різні, але вони є громадянами однієї держави.

      У ході спільного обговорення учні висловили думки стосовно того, для чого виконувались ті, чи інші вправи; що вони  дізнались про себе та інших;  яким особливостям, характеристикам люди частіше надають значення; до яких наслідків це призводить; чи є це правильним та справедливим.

      До участі в цьому заході долучились директор навчального закладу Ніколаєва Олена Вікторівна, заступники директора Степанченко Наталія Володимирівна, Шолудько Леся Станіславівна, Варення Юлія Володимирівна та соціальний педагог Ковтонюк Оксана Олександрівна, а також головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у місті Києві Вікторія Олександрівна Сова та методист районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Шумякова Надія Василівна. Вони також приймали участь у виконанні певних завдань.