13 квітня 2017 року у рамках проведення заходів до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів в школі І-ІІІ ступенів № 212 пройшов семінар-практикум «Гітлерівські табори на території України та Європи».

Під час семінару учні 7-А, 7-Б класів представляли фактичні документи, які підтверджували повне нехтування нацистами прав та свобод ув’язнених, нелюдське ставлення та катування як дорослих, так і дітей. Учні цитували спогади колишніх фашистських полонених про страшні умови перебування в Сирецькому і Дарницькому концтаборах,  тяжкі моральні й фізичні знущання та смерть ув’язнених, зокрема, події у Бабиному Яру.

Діти вшанували пам’ять жертв нацистського режиму хвилиною мовчання. А також наголосили про недопущення порушення прав людської гідності та недоторканості у сучасному світі, як основну умову мирного та щасливого життя кожного народу.

 

10.04.2017 року відбулася екскурсія до Сесійного будинку Верховної Ради України слухачів Школи  резерву заступників директорів  з навчально-виховної та виховної  роботи  навчальних закладів Деснянського району.

Педагогічні  працівники ознайомилися із архітектурою будинку Верховної Ради України, історією та символами державотворення, яке відбувалося в стінах Ради,  побували в кулуарах та сесійній залі найвищого органу законодавчої влади нашої держави.

Екскурсія була організована за сприяння Маньковського Максима Вікторовича, помічника-консультанта народного депутата України, голови Комітету з питань запобігання і протидії корупції Соболєва Єгора Вікторовича.

Слухачі Школи  резерву заступників директорів, які побували в Сесійному будинку Верховної Ради України, отримали незабутні враження та корисну інформацію щодо  удосконалення підготовки до управлінської діяльності.

 

 

Районний конкурс читачів з англійської мови

«Read your Way to Better English»

(Читаємо з задоволенням і покращуємо знання англійської мови»)

 

         22 березня 2017 року на базі школи І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району відбувся районний конкурс читачів з англійської мови «Read your Way to Better English» (Читаємо з задоволенням і покращуємо знання англійської мови»).

      Конкурс був проведений за підтримки видавництва Oxford University Press разом  з  районним науково – методичним центром Управління освіти Деснянського району. Учні навчальних закладів (СШ № 301, СЗШ № 308, СЗШ № 238, СШ № 189, гімназія «КМК», СШ № 277, СЗШ № 190, СШ № 202, СЗШ № 282, СШ № 320)  брали участь у конкурсі читачів з англійської мови «Read your Way to Better English» (Читаємо з задоволенням і покращуємо знання англійської мови»).

          Під гаслом «Reading for pleasure is the most important indicator of the future success of a child… (Читання для задоволення – це найбільш важливий індикатор майбутнього успіху дитини)» учасники конкурсу обирали для читання книжки видавництва Oxford University Press та виконували  пропоновані творчі завдання. Учні, які презентували найбільш цікаві та творчі роботи, отримали книжки у подарунок від видавництва Oxford University Press та сертифікати з відзнакою.

Кожний учасник конкурсу отримав сертифікат участі у конкурсі читачів з англійської мови «Read your Way to Better English» (Читаємо з задоволенням і покращуємо знання англійської мови»).

 

13 грудня 2016 року на базі школи I-III ступенів № 308 Деснянського району міста Києва відбувся міський семінар вчителів екології на тему : «Система екологічної роботи у навчальному закладі освіти». В роботі семінару взяли участь:

- Філоненко Ірина Олександрівна – завідуюча науково-методичним центром природничо-математичної освіти і технологій ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка;

- Агапшук Світлана Сергіївна – методист з екології науково-методичного центру природничо-математичної освіти і технологій ІППО Київського університету ім. Бориса Грінченка;

- Яковенко Тетяна Степанівна – методист з екології і біології науково-методичного центру Управління освіти Деснянського району в місті Києві;

- вчителі екології;

- учні одинадцятого, сьомого і п’ятого класів даної школи.

Учасники семінару акцентували увагу на одному із ключових питань системи освіти – формування екологічної культури школярів. Наголосили, що учні старшої школи повинні бути обізнаними в екологічному законодавстві, мають знати особливості впливу на навколишнє середовище обраної майбутньої професії, добре орієнтуватися в екологічних проблемах України, в цілому у них має бути сформована особистісна екологічна позиція і вміння відстоювати її в умовах правової демократичної держави. Тому підхід до вирішення цього питання має бути системним і концептуальним та вимагає застосування інтерактивних технологій.

Учні одинадцятого класу представили учасникам семінару свої проектні роботи : «Проблема збалансованого природокористування», «Екологічно доцільна поведінка», «Енергозбереження» .

Учні сьомого класу ознайомили учасників семінару з елементами сюжетно-рольових ігор :   

- «Рослини – символи України»;

- «Тварини – символи України».

П’ятикласники  запропонували гостям:

- творчу лабораторію «Друге життя для сміття»;

- майстерню юного еколога;

- конкурсні матеріали на тему «Замість ялинки – новорічний букет».

Модератороми семінару були вчитель біології і екології, вчитель вищої категорії, вчитель методист школи I-III № 308 Філюк Надія Пилипівна і директор школи - Мальцев Олександр Васильович.