ПОПЕРЕДНІ   РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з педагогіки

ПОПЕРЕДНІ   РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики   серед учнів 4-х класів

ПОПЕРЕДНІ   РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з інформатики (програмування)

ПОПЕРЕДНІ   РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови

Завдання ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мов

ПОПЕРЕДНІ   РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з географії

ПОПЕРЕДНІ   РЕЗУЛЬТАТИ ІІ (районного) етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови серед учнів 4-х класів

 

2017-2018 навчальний рік

До уваги вчителів, учнів, батьків! Детальну інформацію щодо проведення учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році, можна отримати за посиланням: http://olimp.ippo.kubg.edu.ua/

ГРАФІК

проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017/2018 навчальному році

 

№ з/п

Дата проведення

День

Початок олімпіади

Дисципліна

Класи

ЗНЗ

1.

11 листопада

субота

10:00

Географія

8-11

Школа І-ІІІ ступенів № 248

2.

11 листопада

субота

10:00

українська мова (початкова школа)

4

Школа І-ІІІ ступенів № 119

3.

12 листопада

неділя

10:00

Українська мова і література

7-11

Школа І-ІІІ ступенів № 306

4.

17 листопада

п’ятниця

15:00

Педагогіка і психологія

11

Школа І-ІІІ ступенів № 238

5.

18 листопада

субота

10:00

Іноземні мови (німецька, французька, іспанська)

8-11

Школа І-ІІІ ступенів № 292 імені  гетьмана  України Івана Мазепи

6.

18 листопада

субота

10:00

математика

(початкова школа)

4

Школа І-ІІІ  № 119

 

7.

19 листопада

неділя

10:00

Інформатика

8-11

Гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів

8.

24 листопада

п’ятниця

15:00

Астрономія

10-11

Міжнародна школа «Глобус»

9.

25 листопада

субота

10:00

Історія

8-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови

10.

25 листопада

субота

10:00

англійська мова

(початкова школа)

4

Школа І-ІІІ ступенів № 119

11.

и

 

26 листопада

неділя

10:00

Математика

6-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики

12.

26 листопада

неділя

10:00

Образотворче мистецтво

6-11

Школа І-ІІІ ступенів № 292 імені  гетьмана  України Івана Мазепи

13.

1 грудня

п’ятниця

15:00

Економіка

9-11

Гімназія «Києво-Могилянський колегіум» ІІ-ІІІ ступенів

14.

2 грудня

субота

10:00

Фізика

7-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови

15.

2 грудня

субота

10.00

Зарубіжна література

7-11

Школа І-ІІІ ступенів № 276

16.

3 грудня

неділя

10:00

Біологія

8-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук

17.

3 грудня

неділя

10.00

Лінгвістика

6-11

Школа І-ІІІ № 213

18.

3 грудня

неділя

10:00

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

8-11

Гімназія № 283 ІІ-ІІІ ступенів

19.

9 грудня

субота

11.00

Іноземні мови (англійська)

8-11

Школа І-ІІІ ступенів № 308

20.

10 грудня

неділя

10:00

Інформаційні технології в номінації «Офісні технології»

8-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики

Школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця

Гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів

21.

10 грудня

неділя

10:00

Трудове навчання (технічна праця)

8-11

Школа І-ІІІ ступенів № 292 імені  гетьмана  України Івана Мазепи

22.

15 грудня

п’ятниця

15.00

Екологія

10-11

Школа І-ІІІ ступенів № 212

23.

15 грудня

п’ятниця

15.30

Комп’ютерна графіка

6-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики

Школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця

Гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів

24.

16 грудня

субота

 

Хімія

7-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук

25.

16 грудня

субота

10.00

Російська мова та література

8-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних  мов

26.

17 грудня

неділя

10.00

Правознавство

9-11

Школа І-ІІІ ступенів № 238

27.

19 грудня

вівторок

14:30

Фізична культура

11

Школа І-ІІІ ступенів № 270

28.

20 грудня

середа

15.30

Комп’ютерна анімація

6-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики

Школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця

29.

23 грудня

субота

10:00

Інформаційні технології в номінації «Web-дизайн»

8-11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики

Школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця

Гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів

30.

4 лютого

неділя

10:00

християнська етика в українській культурі

2-5

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови