26 січня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резервузаступників директорів  навчальних закладів Деснянського району на тему «Лідерство в освіті».

       Захід проводили доктор психологічних наук,  професор Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.Алієва МАУП Антоніна Грись та кандидат психологічних наук, заступник завідувача кафедри психології Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.Алієва МАУП Олена Шопша.

        На семінарі були обговорені актуальні питання лідерства у взаємодії вчитель-учень. Психологи закцентували увагу на структурі лідерства у школі та на вимогах, які  висуваються до сучасного вчителя. Також обговорювалися  технології досягнення успіху та особистісні риси вчителя-лідера. Олена Шопша та Антоніна Грись поділилася з учасниками семінару напрацьованими творчими практиками, котрі б заступники директорів  могли застосовувати під час своєї роботи у загальноосвітніх закладах.

       «Лідерству потрібно навчатись! А саме школа формує, виховує творчих, чесних, справедливих і відповідальних шкільних лідерів серед викладацького складу. Розвиток незалежної української держави, її розквіт можливі тільки за умови добре освічених з глибоко-усвідомленою громадянською позицією лідерів, котрі виховуватимуть майбутні покоління.  Це найважливіше соціальне замовлення, виконання якого є завданням сучасної української школи» – розповідає директор Центру координації роботи із закладами освіти Ірина Зубенко. 

Семінар проходив у рамках соціального проекту «Шлях до майбутнього».