Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації повідомляє.

Ви можете:

  • звернутись з письмовою заявою до приймальні Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, яка розташована за адресою: м. Київ, вул. Закревського, 15а 
  • надіслати лист поштою за адресою: 02217, м. Київ, вул. Закревського, 15а, Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
  • усно: телефон (044) 546-67-80, (044) 546-10-20, (044) 546-08-38, (044)546-65-54, (044) 547-47-00
  • надіслати електронне звернення на е-адресу: ruodesn@ukr.net . У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним).
  • Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
  • Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Узагальнені дані про надходження звернень громадян за І півріччя 2016 року

Узагальнені дані про надходження звернень громадян за 2015 рік


 
Нормативно правові акти,  які регламентують роботу зі зверненнями громадян

Закон України "Про звернення громадян"

Указ Президента України 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"

Закон України "Про інформацію"

Закон України "Про доступ до публічної інформації" 

Указ Президента України №547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"