Новини

Загін ЮІР «Крутий поворот» школи № 190 на фінальному флешмобі «За безпеку дорожнього руху»

Загін ЮІР «Крутий поворот» школи № 190

на фінальному флешмобі «За безпеку дорожнього руху»

 

     21 квітня 2017 року в парку імені Тараса Шевченка відбувся фінальний флешмоб «За безпеку дорожнього руху», на який з’їхалися представники з усіх областей України.

Докладнiше
«Перспектива»

Електронні голоси віддано за Педагогічну студію «Перспектива»

школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва

 

    21 квітня 2017 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулось уросте нагородження переможців заочного етапу за результатами електронного голосування Відкритого Київського фестивалю стартапів «Class ідея». Всього у голосуванні взяли участь 3053 респонденти! Серед поданих  114 стартапів було обрано 5 найкращих, з точки зору Інтернет-спільноти.   Всі учасники фестивалю отримали подяки, збірники та брендовані  флеш-накопичувачі.

   У номінації «Стаптап і освіта» найбільшу кількість голосів (632) отримала Педагогічна студія «Перспектива», Тимошенко Ольга.

Докладнiше
«НІКИ» у скарбничку здобутків Деснянського району

«НІКИ» у скарбничку здобутків Деснянського району

 

       20 квітня 2017 року в столичному Палаці дітей та юнацтва відбувся Київський фестиваль стартапів «Class iдeя», учасниками якого стали педагогічні працівники Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва: Левкова Світлана Вікторівна, керівник зоологічного гуртка та Санковська Ірина Мечиславівна, методист відділу гуманітарної та екологічної роботи.

Докладнiше
Гідний виступ вихованців ДЮСШ № 23 на чемпіонаті України з настільного тенісу

Гідний виступ вихованців ДЮСШ № 23

на чемпіонаті України з настільного тенісу

 

     З 18 по 22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1999  року народження і молодших.

    До складу команди «Київ-1» увійшли 7 вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи № 23 Деснянського району міста Києва.

Докладнiше
казкові моменти

Учні школи І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва

відвідали Центр дитячої кардіології та кардіохірургії

 

    В школі І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва вже стало гарною традицією дарувати казкові моменти тим, хто найбільше їх потребує – діточкам!

Докладнiше
Конкурс-фестиваль «Французька весна - 2017»

     20  квітня 2017 року у школі І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району міста Києва з метою розвитку партнерських зв’язків за участю представника посольства Франції в Україні,  Національного  координатора програми  PROFLE  Меді ШЕРГІ  відбувся районний конкурс-фестиваль «Французька весна -2017».  

Докладнiше
«Інтеграція через діалог»

     20 квітня 2017 року в школі І – ІІІ ступенів № 259 Деснянського району міста Києва в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог» проведено виховний захід з полікультурного виховання на тему:  «Культура та міжкультурне спілкування. Мовчки, але спільно».

Докладнiше
23 квітня - Всеукраїнський День психолога

 Шановні працівники психологічної служби Деснянського району! 


Вітаю вас із  професійним святом - Всеукраїнським Днем психолога!

Докладнiше
«Нехай буде воля твоя»

Участь вихованців зразкового художнього колективу

студії танцю «КаприZ» у творчому вечорі Вадима Крищенка

 

     17 квітня 2017 року в Національному Палаці мистецтв «УКРАЇНА» відбувся  творчий вечір видатного поета-пісняра Вадима Крищенка «Нехай буде воля твоя», в якому взяв участь зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.

Докладнiше
Ми створюємо місто Еко - Град

Районний конкурс – захист  учнівських проектів з іноземної мови

“Ми створюємо місто Еко - Град”.

 

           12-13 квітня 2017 року на базі школи І-ІІІ ступенів № 238 Деснянського району  та гімназії ІІ- ІІІ ступенів № 283  відбувся районний конкурс – захист  учнівських проектів з іноземної мови “Ми створюємо місто Еко - Град”. Мета конкурсу - формування екологічної свідомості засобами іноземної мови, спрямування на підвищення інтересу учнів до вивчення іноземних мов та  становлення  активної громадянської  позиції  учнів, як майбутніх членів соціуму.

Докладнiше
Майстер-клас «Батьківська хата – Берегиня роду»

Майстер-клас «Батьківська хата – Берегиня роду»

 

    19 квітня 2017 року в спеціалізованому навчально-виховному комплексі «Вікторія» Деснянського району міста Києва відбувся народознавчий захід «Батьківська хата – Берегиня роду».

Докладнiше
«Весну красну зустрічаєм..»

«Весну красну зустрічаєм..»

 

     18 квітня 2017 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва відбулося традиційне районне свято «Весну красну зустрічаєм, бо давно її чекаєм».

Докладнiше
Хай у душі панує свято!

Хай у душі панує свято!

 

     Велика та дружна родина школи І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва відсвяткувала Великдень.

Докладнiше
«Позивний Зеніт»

«Фестиваль військового патріотичного кіно

«Позивний Зеніт» у твоєму місті»

 

     У квітні в Україні стартував перший «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті».

 Цикл «Позивний Зеніт» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється  ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево – патріотичний проект. Буде показано більше 70 інтерв’ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Докладнiше
Зустріч із дитячою письменницею

Зустріч із сучасною українською дитячою письменницею

 

    18 квітня 2017 року  учні СНВК «Вікторія»  Деснянського району міста Києва зустрілися із сучасною українською дитячою письменницею Валентиною Вздульською.

Докладнiше
Анна Сокол – чемпиіонка Києва

Анна Сокол – чемпиіонка Києва з шахів  серед дівчат  до 14 років!

 

    З 6 по 14 квітня 2017 року в приміщенні  Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Дніпровського району столиці відбувся Чемпіонат Києва з шахів серед дівчат  до 14 років.

Докладнiше
УВАГА!

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та

дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка

у 2018 році

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2018 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Докладнiше
Педагогічна творчість вчителя

13 квітня 2017 року у школі I-III ступенів № 218 Деснянського району міста Києва для молодих вчителів історії та суспільних дисциплін відбувся майстер - клас на тему «Педагогічна творчість вчителя у контексті його інноваційної  педагогічної діяльності», який провела Януш Світлана Віталіївна, вчитель цього навчального закладу.

Докладнiше
Гітлерівські табори на території України та Європи

13 квітня 2017 року у рамках проведення заходів до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів в школі І-ІІІ ступенів № 212 пройшов семінар-практикум «Гітлерівські табори на території України та Європи». 

Докладнiше
«Інтеграція через діалог»

       14 квітня 2017 року у школі I-III ступенів № 192 Деснянського району міста Києва в межах проекту «Інтеграція через діалог»  проведено круглий стіл «День рідної мови у багатокультурному класі» (чому нам слід поважати мови спілкування інших людей).

Докладнiше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем