Новини

Проведення заходу :«Будемо дружити, та у мирі жити!»

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК) № 758

Докладнiше
Про безпеку треба дбати – правила запам’ятати !!!

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК) № 758

Докладнiше
День Дошкілля

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 421

Докладнiше
«З теплом у серці»

Творча зустріч з молодими освітянами «З теплом у серці»

    21 вересня  2017 року в Галереї мистецтв Деснянського району відбулася творча зустріч з молодими освітянами «З теплом у серці» за участю начальника Управління освіти Постолюк  Тамари Казимирівни, працівників та методистів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної  адміністрації, молодих спеціалістів-випускників педагогічних вузів 2017 року.

Докладнiше
Засідання «Школи молодого спеціаліста» для фахівців психологічної служби Деснянського району

21 вересня 2017 року в Управлінні освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося вступне засідання «Школи молодого спеціаліста» психологічної служби району.

Докладнiше
Слухачі курсів підвищення кваліфікації

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 769

Прийняв слухачів курсів підвищення кваліфікації – інструкторів з фізичної культури.

Докладнiше
Міське свято День дошкілля в місті Києві.

 

Шановні колеги, щиро вітаємо Вас із професійним святом!!!

Нехай тепло Ваших сердець, яке Ви щодня даруєте дітям, освітлює Ваш життєвий шлях їхніми усмішками!!! Нехай Ваша мудрість, терпіння, увага стане запорукою благополучного дитинства та щасливої долі кожного вихованця!!!                                                                                                                                        Натхнення Вам, наснаги, віри в світле майбуття!!!

Докладнiше
Діти пільгових категорій Деснянського району міста Києва запрошуються на відпочинок та оздоровлення!

Діти пільгових категорій Деснянського району міста Києва запрошуються

на відпочинок та оздоровлення!

 

         Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації інформує про можливість отримання путівок на відпочинок та оздоровлення для дітей пільгових категорій Деснянського району в місті Києві віком від 7 до 17 років включно.

Докладнiше
Проведення свята до «Дня Дошкілля».

ДНЗ (ясла-садок) №768

День дошкільника – це день особливої уваги до тих, хто виховує і кого виховують в дитячих садках. Адже дуже важливо, як, а найголовніше, ким і в яких умовах закладається фундамент майбутньої особистості. Цей день об’єднує практиків, науковців, батьків і дітей, переконує у пріоритетності дошкілля.

Докладнiше
«Київський школярик – зразковий пішохід!»

«Київський школярик – зразковий пішохід!»

 

       19 вересня 2017 року  юні інспектори дорожнього руху спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва провели щорічну акцію «Київський школярик – зразковий пішохід!» в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!».

Докладнiше
SOS!!!

Картинки по запросу Допомога

Шановні колеги, батьки!

29.08.2017 року учень гімназії № 283 Деснянського району міста Києва, Ковбаса Микита, в результаті нещасного випадку, отримав важкі опіки шкіри (більше 70%). Хлопець знаходиться у дуже важкому стані. Профільна клініка у Бостоні погодилась прийняти його на безкоштовне лікування. Але потрібні гроші на ТЕРМІНОВИЙ (СЬОГОДНІ-ЗАВТРА) переліт до Бостона у спеціальному літаку. Батьки звертаються з проханням до всіх небайдужих допомогти врятувати дитину. Відлік іде на години!!!

Контактні телефони: Лапіка Юлія Дмитрівна – 0675477506

Картка Приватбанку: 4149 6258 1382 8389 (Дударь Марина Олександрівна)

Докладнiше
Розвага «Подорож до казки»

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК)

 № 758

Докладнiше
Пишаємося нашими колегами…

Щоразу приємно тримати в руках нові випуски фахових видань; читати про нові розробки, досягнення; аналізувати проблематику...

Та особливо приємно бачити на шпальтах Всеукраїнських видань обличчя своїх – рідних деснянців.

Докладнiше
День фізичної культури і спорту

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 421

Докладнiше
Спортивні змагання

В рамках проведення тижня фізкультури і спорту з 11.09.по 15.09 2017 р. в ДНЗ № 34 «Оріяна» проведені спортивні змагання.

Докладнiше
Методичне об'єднання для вихователів груп раннього віку

Методичне об'єднання в дошкільному навчальному закладі № 781 для вихователів груп раннього віку на тему:"Проблеми адаптації дітей до умов ДНЗ "

Докладнiше
Проект «Інтеграція через діалог»

Проект «Інтеграція через діалог»

 

        14 вересня  2017 року  в  межах  Всеукраїнського  проекту «Інтеграція через діалог»  у спеціалізованій школі I-III ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних  мов  Деснянського  району  міста  Києва  проведено  інтерактивне заняття «Головне у житті – мати мету, вірити в себе і бути людиною», учасниками якого були  учні  8-х класів.

Докладнiше
Семінар – практикум для вчителів англійської мови початкової школи

Семінар – практикум для вчителів англійської мови початкової школи

 

        14 вересня 2017 року на базі спеціалізованої школи № 264 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови  Деснянського району відбувся семінар – практикум для вчителів англійської мови району  на тему «Taking a Fresh Look at Teaching in Primary School. Гармонійне поєднання традиційних методів комунікативного навчання та новітніх інформаційних технологій як засіб забезпечення ефективного оволодіння англійською на початковому етапі»   за участю методиста   Міжнародного освітньо - методичного центру Dinternal Олени Міходуй. 

Докладнiше
Громадський бюджет

   

   Громадський бюджет – інструмент активних громадян для зміни Міста, району на краще. Пропонуйте свої проекти, долучайтесь до команд та голосуйте за інші цікаві ідеї, об’єднуйтесь в спільноти. Проекти, які найбільше підтримають кияни шляхом е-голосування, будуть реалізовані Містом під контролем Авторів та громадськості.

Докладнiше
Руху правила єдині – поважати їх повинні!

   Руху правила єдині – поважати їх повинні!

 

         14 вересня 2017 року для учнів 1 класів члени гуртка ЮІР провели цікаве та пізнавальне  дійство на тему «Правила дорожні ти знай та виконуй!», під час якого нагадали маленьким пішоходам про основні попереджувальні знаки та правила дорожнього руху.

Докладнiше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем