Новини

Родинне свято."Українцями ми народились."

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 752

Метою свята було : залучати дітей до українських традицій, народної творчості. Розширювати кругозір дітей. Прививати любов і повагу до українських пісень, таночків. Приділяти увагу українським сімейним традиціям.

      


Докладнiше
Щедра Осінь – чарівниця.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 797

У листопаді в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 797 пройшло свято Осені, в якому приймали участь малята молодшої та старшої групи. До дітей приходили - Господиня, овочі, грибочки і красуня Осінь. Діти співали пісні, читали вірші, водили хороводи, гралися в ігри. А потім Осінь пригостила всіх запашними яблуками.

      

   

Докладнiше
Тематичне заняття "Що нам осінь принесла"

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 491 комбінованого типу .

Тематичне заняття "Що нам осінь принесла"

Мета: співпраця з батьками з розвитку творчих здібностей дітей, виховуючи любов та бережливе ставлення до природи засобами естетичного виховання .

Учасники: діти, батьки, педагоги.

   

Докладнiше
Співпраця з батьками

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12

Наш дружний колектив ДНЗ (ясла - садок) № 12 не тільки виховує, танцює і співає та вірші читає, а ще й залюбки прибирає опале листя!

   

   

Докладнiше
Пошуково - дослідницька діяльність екологічного спрямування "Подорож краплинки".

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12

Вихователь Лельчицька О.В зі своїми вихованцями старшої групи "Пізнайко" поділилась досвідом роботи з колегами на тему пошуково - дослідницької діяльності екологічного спрямування "Подорож краплинки". Всі залишились задоволеними!

      

   

Докладнiше
Виставка стінгазет «Здорова дитина – щаслива родина».

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 301

З метою залучення батьківської громади до спільної співпраці щодо формування у дітей дошкільного віку знань з основ здорового способу життя, в закладі була проведена виставка стінгазет . «Здорова дитина – щаслива родина». Участь прийняли батьки всіх вікових груп. Переможці отримали грамоти та призи.

      

Докладнiше
Майстер - клас з родинами

ДНЗ (ясла-садок) № 111

"Мильні поробки"

Мета:створити умови для самовдосконалення батьків, при якому формується індивідуальний стиль творчої діяльності в процесі роботи; залучати родини до частіших зустрічей.

      

Докладнiше
Виставка поробок на осінню тематику

ДНЗ (ясла-садок) № 491

Виставка поробок з природного матеріалу на осінню тематику спільно з батьками під час проведення "Тижня сім'ї" Мета: розвиток творчих здібностей дітей, любов до природи, співпраця з батьками. Учасники: діти та їх батьки.

      

Докладнiше
Педгодина на тему: Дитина – дошкільник має безліч протиріч «хочу» і «можу». Казки про природу для дітей дошкільного віку

ДНЗ (ясла – садок) № 784

Дитина – дошкільник має безліч протиріч «хочу» і «можу». Казки про природу для дітей дошкільного віку Мета: розвиток творчості, креативності у педагогів дошкільного закладу. Вихователь – методист Молочко М.В., вихователь Бондаренко Л.М.

      

Докладнiше
Спортивна розвага "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ"

ДНЗ(ясла-садок) № 125 комбінованого типу

15 листопада в ДНЗ (ясла-садок) № 125 комбінованого типу відбулася спортивна розвага "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" у якій прийняли участь старші групи закладу, провела - інструктор з фіз. .культури Косицька А.В. та вихователь старшої групи Лазоренко Л.Ю.

      

Докладнiше
Свято осені

ДНЗ (ясла-садок) № 333

У листопаді у дошкільному закладі № 333 пройшли тематичні заняття «Чарівні пензлі осені». Учасники: вихованці, батьки та педагогічний колектив закладу.

   

   

Докладнiше
Семінар «Чарівний світ казки»

ДНЗ (ясла-садок) № 796

17 листопада 2017 року було проведено семінар «Чарівний світ казки»

Казок на світі є багато

І веселих і сумних,

І не можемо прожити

У дитинстві ми без них!

На якому педагоги ділилися досвідом щодо розвитку мовленнєвої творчості в процесі роботи з казкою. Герасимчук Т.М., вихователь старшої групи провела навчальний тренінг «Казкотерапія (використання психологічного аспекту потенціалу казки)». Розглянувши різноманітні методи і прийоми роботи з казкою, ми переконались в тому, що казка дає безмежний простір для дитячої фантазії.

   

     

 

Докладнiше
Олімпійське лелеченя

Районні змагання «Олімпійське лелеченя».

 17.11.2017 в оновленому спортивному залі школи І-ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи було проведено районний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Докладнiше
Садок Майбуття…

Садок Майбуття…Яким йому бути?

Ввібравши все цінне віками набуте,

Він стане місцем дитячої мрії,

Де зріють таланти, плекають надії…

Величава будівля, сучасні ігрові майданчики, яскраві стіни та неймовірно красивий внутрішній інтер’єр, справжній казковий дитячий дивосвіт.

03 листопада 2017 року радо відкрив двері для маленьких жителів Деснянського району новий садочок. Вже 2 тижні поспіль в звичайному режимі з повноцінним освітнім процесом та 3 разовим харчуванням працює комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 362 Деснянського району міста Києва». Нагадаємо, у цей день сталася довгоочікувана подія, яка стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Київський міський голова Віталій Кличко відкрив комунальний дитячий садок № 362 «Милославичі» по вулиці Закревського, 99-А. І це кропітка робота великої небайдужої команди в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Крохмалюка Віктора Васильовича та заступника голови Алєксєєнко Ірини Миколаївни. Свято зібрало багато поважних гостей, які залучилися до святкових вітань: Київський міський голова Кличко В.І., в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Крохмалюк В.В., заступник голови Алєксєєнко І.М., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Фіданян О. Г. Теплі слова вдячності заслуговують люди, які безпосередньо керували, приймали участь та сприяли своєчасному здійсненню організаційно-правових заходів, проведенню електронних закупівель з метою забезпечення закладу сучасним оснащенням. Завдяки зусиллям і тісній співпраці міської, районної влади та Управління освіти було реалізовано цей проект. Садочок розрахований на 280 місць. Пріоритетними напрямами освітнього процесу ДНЗ є музично-естетичний та фізкультурно-оздоровчий. Повністю укомплектований сучасними меблями, побутовою технікою, посудом, м’яким інвентарем, чудовими сучасними іграшками заклад активно приймає дітей.

      

      

Докладнiше
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

                                                                                                                             В своїй хаті своя й правда,                                                                                  І сила, і воля.                                                                                                         Нема на світі України,                                                                                            Немає другого Дніпра

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ   ЧИТАННЯ   В   ШКОЛІ   І-ІІІ  СТУПЕНІВ   № 212

17 жовтня 2017 року, у рамках проекту «Відродження духовності нації» у школі І-ІІІ ступенів № 212 відбулися Шевченківські читання для учнів старших класів.

Докладнiше
«Україна від А до Я»

«Україна від А до Я»

 

     17 листопада 2017 року у гостинній залі школи І-ІІІ ступенів № 249 відбувся фінал конкурсу патріотичної пісні «Україна від А до Я» серед учнів навчальних закладів Деснянського району міста Києва в рамках заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи.

Докладнiше
Курси підвищення кваліфікації вчителів з питань інклюзивної освіти

У листопаді 2017 року на базі школи І-ІІІ ступенів № 249 методистом науково-методичного центру інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Заєрковою Наталією Віталіївною  проведено курси підвищення кваліфікації з питань інклюзивної освіти для педагогічних працівників Деснянського району міста Києва. Слухачі курсів опанували програму «Навчання дітей з ООП в умовах інклюзивного класу» та отримали методичні рекомендації щодо організації інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти.

Докладнiше
«Батьки ІНФО»

Запрошуємо батьків учнів та педагогічну громадськість навчальних закладів Деснянського району взяти участь у засіданні  Батьківського клубу на тему «Негативні явища сьогодення, що загрожують безпеці школярів».

Небезпечні ігри, в які грають діти, молодіжні субкультури, небезпека залучення до деструктивних угрупувань – всі ці питання винесено для дискусії  під час засідання клубу «Батьки-ІНФО», який відбудеться 22 листопада 2017 року  о 17.00 год. у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №307  (вул. Лисківська, 4-Б).

 

 

Докладнiше
Козацькому роду немає переводу!

Козацькому роду немає переводу!


 

  9 та 16 листопада 2017 року відбулись фінальні етапи районного  пізнавально-розважального конкурсу-гри з патріотичного виховання для хлопчиків середнього шкільного віку «Козацькому роду немає переводу», організаторами якого є Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.

Докладнiше
Всесвітній день дитини

20 листопада – Всесвітній день дитини!

  

Вітання усім непосидючим бешкетникам та допитливим чомучкам, майбутнім геніям та олімпійським чемпіонам!

 

Прийміть наші  щирі вітання, адже сьогодні — ваше свято — Всесвітній день дітей, який щороку відзначають у всіх куточках планети 20 листопада.

Докладнiше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем