Новини

Конкурс-фестиваль «Французька весна - 2017»

     20  квітня 2017 року у школі І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району міста Києва з метою розвитку партнерських зв’язків за участю представника посольства Франції в Україні,  Національного  координатора програми  PROFLE  Меді ШЕРГІ  відбувся районний конкурс-фестиваль «Французька весна -2017».  

Докладнiше
«Інтеграція через діалог»

     20 квітня 2017 року в школі І – ІІІ ступенів № 259 Деснянського району міста Києва в межах Всеукраїнського проекту «Інтеграція через діалог» проведено виховний захід з полікультурного виховання на тему:  «Культура та міжкультурне спілкування. Мовчки, але спільно».

Докладнiше
23 квітня - Всеукраїнський День психолога

 Шановні працівники психологічної служби Деснянського району! 


Вітаю вас із  професійним святом - Всеукраїнським Днем психолога!

Докладнiше
«Нехай буде воля твоя»

Участь вихованців зразкового художнього колективу

студії танцю «КаприZ» у творчому вечорі Вадима Крищенка

 

     17 квітня 2017 року в Національному Палаці мистецтв «УКРАЇНА» відбувся  творчий вечір видатного поета-пісняра Вадима Крищенка «Нехай буде воля твоя», в якому взяв участь зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.

Докладнiше
Ми створюємо місто Еко - Град

Районний конкурс – захист  учнівських проектів з іноземної мови

“Ми створюємо місто Еко - Град”.

 

           12-13 квітня 2017 року на базі школи І-ІІІ ступенів № 238 Деснянського району  та гімназії ІІ- ІІІ ступенів № 283  відбувся районний конкурс – захист  учнівських проектів з іноземної мови “Ми створюємо місто Еко - Град”. Мета конкурсу - формування екологічної свідомості засобами іноземної мови, спрямування на підвищення інтересу учнів до вивчення іноземних мов та  становлення  активної громадянської  позиції  учнів, як майбутніх членів соціуму.

Докладнiше
Майстер-клас «Батьківська хата – Берегиня роду»

Майстер-клас «Батьківська хата – Берегиня роду»

 

    19 квітня 2017 року в спеціалізованому навчально-виховному комплексі «Вікторія» Деснянського району міста Києва відбувся народознавчий захід «Батьківська хата – Берегиня роду».

Докладнiше
«Весну красну зустрічаєм..»

«Весну красну зустрічаєм..»

 

     18 квітня 2017 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва відбулося традиційне районне свято «Весну красну зустрічаєм, бо давно її чекаєм».

Докладнiше
Хай у душі панує свято!

Хай у душі панує свято!

 

     Велика та дружна родина школи І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва відсвяткувала Великдень.

Докладнiше
«Позивний Зеніт»

«Фестиваль військового патріотичного кіно

«Позивний Зеніт» у твоєму місті»

 

     У квітні в Україні стартував перший «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті».

 Цикл «Позивний Зеніт» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється  ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево – патріотичний проект. Буде показано більше 70 інтерв’ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Докладнiше
Зустріч із дитячою письменницею

Зустріч із сучасною українською дитячою письменницею

 

    18 квітня 2017 року  учні СНВК «Вікторія»  Деснянського району міста Києва зустрілися із сучасною українською дитячою письменницею Валентиною Вздульською.

Докладнiше
Анна Сокол – чемпиіонка Києва

Анна Сокол – чемпиіонка Києва з шахів  серед дівчат  до 14 років!

 

    З 6 по 14 квітня 2017 року в приміщенні  Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Дніпровського району столиці відбувся Чемпіонат Києва з шахів серед дівчат  до 14 років.

Докладнiше
УВАГА!

Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та

дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка

у 2018 році

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2018 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Докладнiше
Педагогічна творчість вчителя

13 квітня 2017 року у школі I-III ступенів № 218 Деснянського району міста Києва для молодих вчителів історії та суспільних дисциплін відбувся майстер - клас на тему «Педагогічна творчість вчителя у контексті його інноваційної  педагогічної діяльності», який провела Януш Світлана Віталіївна, вчитель цього навчального закладу.

Докладнiше
Гітлерівські табори на території України та Європи

13 квітня 2017 року у рамках проведення заходів до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів в школі І-ІІІ ступенів № 212 пройшов семінар-практикум «Гітлерівські табори на території України та Європи». 

Докладнiше
«Інтеграція через діалог»

       14 квітня 2017 року у школі I-III ступенів № 192 Деснянського району міста Києва в межах проекту «Інтеграція через діалог»  проведено круглий стіл «День рідної мови у багатокультурному класі» (чому нам слід поважати мови спілкування інших людей).

Докладнiше
Районний екологічний конкурс «Дюймовочка – 2017»

Районний екологічний конкурс «Дюймовочка – 2017»

 

     13 квітня 2017 року затишна зала школи І-ІІІ ступенів № 270 Деснянського району міста Києва приймала одинадцять фіналісток районного екологічного конкурсу, який вже став традиційним в нашому районі, – «Дюймовочка – 2017». Цьогорічне дійство приурочене до відзначення Року Японії в Україні.

Докладнiше
Фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії

Фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців

Деснянського району міста Києва

 

     13 квітня 2017 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва відбувся районний етап фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців. 

Докладнiше
«Великодні дзвони» в СНВК «Вікторія»

«Великодні дзвони» в СНВК «Вікторія»

 

    У ці весняні дні довкілля пронизане Великоднім настроєм. В очікуванні великого свята уся Україна чепуриться, готує великодні прикраси, пригадує давні звичаї та традиції. До цього настрою долучилися і учні СНВК «Вікторія» Деснянського району міста Києва.

Докладнiше
Вітання!

Дорогі працівники освіти Деснянського району!

 

      Вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням!

Докладнiше
Навчання та перевірка знань з охорони праці

Навчання та перевірка знань з охорони праці  

керівників навчальних закладів Деснянського району міста Києва.

 

    11 та 12 квітня 2017 року відбулось навчання та перевірка знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності  керівників навчальних закладів Деснянського району міста Києва.

Докладнiше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем