Новини

Київський освітній форум

Шановні педагоги!
Запрошуємо вас до участі в серпневому освітньому форумі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка для працівників загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва (вчителів-предметників) «Нова українська школа: старт чи продовження поступу?»

Докладнiше
«Нова українська школа - 2017-2018 н.р.

22 серпня 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться серпнева конференція для керівників ЗНЗ (наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 16.06.2017 № 637 «Про проведення серпневої конференції педагогічних працівників «Нова українська школа - 2017-2018 н.р. Старт чи продовження поступу»).

Докладнiше
«Ой, на Івана та на Купала діти в ігри грали»….

ДНЗ (ясла-садок) № 744

Докладнiше
Тематична розвага на тему: «Ой на Івана та й на Купала»

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 746

Докладнiше
Оздоровча компанія «Літні радощі».

Дошкільний навчальний  заклад (ясла-садок) № 27

Докладнiше
Форум «Громадський бюджет 2. Деснянський район»

7 липня 2017 року  о 16.30 год. в актовій залі Деснянської районної в місті  Києві державної адміністрації  (проспектВ.Маяковського, 29) відбудеться  Форум  «Громадський бюджет 2. Деснянський район”  Під час Форуму громадськість району  ознайомиться із Положенням та практичними аспектами його реалізації на прикладах минулорічних успішних кейсів.


Докладнiше
Оновлення змісту освіти

Міністерство освіти і науки України оприлюднило 40 оновлених навчальних програм для 5-9 класів. Головні зміни – орієнтація на результат навчання, а не на зміст, впровадження компетентнісного підходу та наскрізних змістових ліній.

       Це оновлення здійснено у межах чинного Державного стандарту і має стати важливим кроком до подальшої роботи із формування принципово нового стандарту освіти.

Докладнiше
Літо! Найкращий час для оздоровлення дітей.

СНВК «Усмішка»

Докладнiше
Організація цікавого дозвілля дітей у дошкільному закладі в літній період.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 421

Організація цікавого дозвілля дітей у дошкільному закладі в літній період залежить від вихователів, від їх активності і зацікавленості у зміцнені здоров’я дошкільнят. Влучно підібрані та заплановані заходи залишаться надовго у пам'яті як у дітей так і у педагогів .

Докладнiше
Розвага «Літо, літечко прийшло – дітям радість принесло»

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 421

Докладнiше
Святковий концерт на «Острові ДоброДіїв»

Святковий концерт на «Острові ДоброДіїв»

 

     26 та 27 червня 2017 року відбулося свято-закриття відпочинку в літньому клубу дозвілля «Острів скарбів», який протягом першого літнього місяця традиційно організовує Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва. У клубі відпочило 184 юних деснянців.

Докладнiше
Трунова Валерія

Випускниця школи № 212 Деснянського району міста Києва

Трунова Валерія отримала нагороду голови КМДА Віталія Кличка

 

      27 червня 2017 року  у приміщені  Київської міської державної адміністрації Трунова Валерія була нагороджена премією та Дипломом лауреата премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя  Києва (номінація «наукові досягнення»).

Докладнiше
ВИПУСК 2017

Юні деснянці попрощалися зі школою

 

Випускники навчальних закладів Деснянського району попрощалися зі школою, отримали атестати про повну загальну середню освіту.

Докладнiше
21-ї річниця Конституції України

Відзначення 21-ї річниці Конституції України

в таборах відпочинку з денним перебуванням дітей

 

    З нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України в таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів Деснянського району міста Києва було проведено інформаційно-виховні заходи.

Докладнiше
Веселі перегони

ДНЗ (ясла-садок)№ 27

Докладнiше
Конкурс для дошкільнят :«Шукаємо таланти!» та тему «Літо, чудове літо!»

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 746

Докладнiше
Літні розваги в ДНЗ (ясла-садку) № 27

ДНЗ (ясла-садок) № 27

Докладнiше
До побачення, табір!

До побачення, табір!

 

     23 червня 2017 року закінчили роботу дитячі табори відпочинку з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти Деснянського району міста Києва.

   18 днів роботи таборів подарували вихованцям багато приємних та дивовижних подій: інтелектуальних вікторин, творчих конкурсів, креативних гуртків, відвідування екскурсій, театрів, зустрічі з представниками поліції, банку тощо.

Докладнiше
Перший Всеукраїнський зїзд вчителів курсів духовно-морального спрямування

23-25 червня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогів з предметів духовно-морального спрямування. Київську делегацію очолювала Красікова Г.І., методист РНМЦ Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. 

 

Докладнiше
Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

24-26 жовтня 2017 року відбудеться Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13)

Докладнiше

 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Список тем