«Батьки-ІНФО» - пілотний проект Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та батьківської спільноти. Батьківський клуб це об'єднання зусиль педагогів і батьків у створенні умов для формування в дитини якостей, необхідних для її самовизначення та самореалізації.

Сім'я як соціальний інститут, з яким пов'язана педагогічна діяльність навчальних закладів, перебуває  на складному етапі свого розвитку. Дорослі люди з різним ступенем успішності звикають до соціально-економічних умов буття, яке інтенсивно змінюється. Процес соціальної адаптації особистості, безліч протиріч, які його супроводжують, дуже сильно уповільнюють і заважають виконанню батьківських функцій.

Виховання учня в школі і сім’ї – це єдиний нерозривний процес. Тому дуже важливо, щоб учителі і батьки об’єднали свої можливості і перейшли до тісної співпраці в організації спільної діяльності  виховання дітей.

Просимо батьків учнів навчальних закладів Деснянського району надсилати свої запитання та   пропозиції із вищезазначеного питання для обговорення на засіданні Батьківського клубу «Батьки ІНФО» за посиланням batki.info@ukr.net

Лекторій для батьків (матеріали до тематичних батьківських зборів)

Лекторій для батьків

Нестандартні форми виховної роботи