Лекторій для батьків (матеріали до тематичних батьківських зборів)

Лекторій для батьків

Нестандартні форми виховної роботи

7 грудня 2016 року в рамках спільного  проекту Управління освіти та батьківської спільноти - «Батьки ІНФО» відбулося засідання Батьківського клубу на тему: «Особливості навчально-виховного процесу п’ятикласників».

Відтепер батьківська спільнота загальноосвітніх навчальних закладів  району має можливість надсилати свої запитання та  пропозиції для обговорення на засіданні Батьківського клубу «Батьки ІНФО» за посиланням  batki.info@ukr.net

 

Захід організовано та проведено на базі школи І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району м.Києва.

       Серед учасників засідання Батьківського клубу  «Батьки ІНФО» - голови батьківських комітетів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Лісового масиву,  класні керівники 5-х класів та заступники директорів з навчально-виховної роботи, методисти районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

       Відкрила засідання батьківської  та педагогічної громадськості директор РНМЦ Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Федина Т.М. У своєму виступі Таміла Мечиславівна зазначила, що виховання учнів в школі і сім’ї – це єдиний нерозривний процес, а тому дуже важливо, щоб учителі і батьки об’єднали свої можливості і перейшли до тісної співпраці в організації спільної діяльності та виховання дітей.

       Батьки зацікавлені і підтримують ідею створення спільного проекту «ІНФОРМОВАНІ БАТЬКИ», ними запропоновано тематику наступних зустрічей.

    Результатом засідання стало вироблення спільних підходів до вирішення проблемних питань та налагодження тісної взаємодії і співпраці. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

27 жовтня 2016 року стартував пілотний проект Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та батьківської спільноти - Батьківський клуб «Батьки ІНФО».

 

Захід відбувся на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва.

Серед учасників засідання Батьківського клубу «Батьки ІНФО» - голови батьківських комітетів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Лісового масиву, вчителі перших класів та заступники директорів з навчально-виховної роботи, методисти районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Відкрила засідання батьківської та педагогічної громадськості перший заступник начальника Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Шурко О.В. У своєму виступі Олена Василівна зазначила, що виховання учнів в школі і сім’ї – це єдиний нерозривний процес, а тому дуже важливо, щоб учителі і батьки об’єднали свої можливості і перейшли до тісної співпраці в організації спільної діяльності та виховання дітей.

Батьки зацікавлені і підтримують ідею створення спільного проекту «ІНФОРМОВАНІ БАТЬКИ», ними запропоновано тематику наступних зустрічей.

Результатом засідання стало вироблення спільних підходів до вирішення проблемних питань та налагодження тісної взаємодії і співпраці.

Відтепер батьківська спільнота загальноосвітніх навчальних закладів району має можливість надсилати свої запитання та пропозиції для обговорення на засіданні Батьківського клубу «Батьки ІНФО» за посиланням:

batki.info@ukr.net

Запропонована батьками тематика наступних засідань:

- особливості організації навчально-виховного процесу учнів 5-х класів;

- освіта для дітей з особливими потребами;

- профільне навчання школярів та свідомий вибір професії.

 

batki.info@ukr.net