Навчальна програма з фізичної культури (оновлена)

Нормативні документи
Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. №1392)
Навчальна програма «Фізична культура» для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти)
Навчальна програма «Фізична культура» для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 класи (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти)
Наказ МОН України від 20.07.2009 за №518/674 «Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах»
Рекомендації МОН України: з додатка 3 до листа Міністерства освіти і науки України від 01.07.2014 р. №1/9–343 (Фізична культура)

Наказ Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.10.2016 №420 "Про проведення Спартакіади учнівської молоді Деснянського району міста Києва у 2016-2017 навчальному році"

Методичні рекомендації, інструкції, переліки обов’язкових документів

Наказ МОН України від 1.06.2010 за №521 «Про затвердження Правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах»

Лист МОН України від 01.07.2014 №1/9-343 «Про організацію навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладів і вивчення базових дисциплін в основній школі»

 

Додаток

До наказу Управління освіти

Деснянської районної в місті

Києві державної адміністрації

12 жовтня 2016 № 420

 

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

СПАРТАКІАДИ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

на 2016 – 2017 навчальний рік

 

Вид спорту

Дата проведення

Місце проведення

Відповідальні

1

Шкільна футбольна ліга (3 клас)

03 - 07.10.2016

ЗНЗ № 292

Ващетинський О.М., Фролов Ю.О.

2

Шкільна футбольна ліга (4 клас)

10 - 14.10.2016

ЗНЗ № 282

Керекеш І.С., Ушкова К.

3

«Шкіряний м’яч» (2006 р.н)

03 - 07.10.2016

ЗНЗ № 282

Керекеш І.С., Ушкова К.

4

«Шкіряний м’яч» (2005 р.н)

10 - 14.10.2016

ЗНЗ № 301

Гузар Ю.В., Хайнацька Л.М.

5

«Шкіряний м’яч» (2004 р.н)

17 - 21.10.2016

гімназія № 283

Корнієнко О.П., Рогульчик Л.М.

6

«Олімпійське лелеченя»

28.11 - 02.12.2016

ЗНЗ № 292

Ващетинський О.М., Довгопята Т.О.

7

«Козацький гарт»

14 - 18.11.2016

ЗНЗ № 313

Галицький О.В.

8

Шкільна футзальна ліга

12 – 16.12.2016

ЗНЗ № 301

Гузар Ю.В., Хайнацька Л.М.

9

Баскетбол 3х3 (дівчата)

січень 2017

ЗНЗ № 321

Янішевська О.І.

10

Баскетбол 3х3 (юнаки)

січень 2017

гімназія № 283

Янішевська О.І., Корнієнко О.П.

11

Волейбол (дівчата)

лютий 2017

ЗНЗ № 300

Бойко С.А., Довганюк М.Г.

12

Волейбол (юнаки)

лютий 2017

ЗНЗ № 300

Бойко С.А., Довганюк М.Г.

13

Плавання

березень 2017

ліцей № 293

Санько В.О., Гребнєв А.А.

14

Плавання «Золота рибка» (4-5 клас)

березень 2017

ліцей № 293

Санько В.О., Гребнєв А.А.

15

«Старти надій»

квітень 2017

ЗНЗ № 307

Ветькало Л.І., Кузішина І.Р.

 

 Головний суддя Спартакіади - Гузар Юрій Васильович (спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 301 імені Ярослава Мудрого з поглибленим вивченням англійської мови)

 

Подача заявок та жеребкування відбувається у понеділок о 15.30 на базах зазначених ЗНЗ. Початок змагань о 14.30.

 

 

Розподіл змагань по заліковим блокам

 

І блок

ІІ блок

ІІІ блок

Шкільна футбольна ліга (3 клас)

Шкільна футзальна ліга

«Козацький гарт»

Шкільна футбольна ліга (4 клас)

Баскетбол 3х3 (дівчата)

«Олімпійське лелеченя»

«Шкіряний м’яч» (2006 р.н)

Баскетбол 3х3 (юнаки)

Плавання

«Шкіряний м’яч» (2005 р.н)

Волейбол (дівчата)

Плавання «Золота рибка» (4-5 клас)

«Шкіряний м’яч» (2004 р.н)

Волейбол (юнаки)

«Старти надій»

Участь в одному з видів