28.09.2016 на базі гімназії № 283 відбувся міський семінар – практикум для методистів науково-методичних центрів управлінь освіти, голів методичних об`єднань учителів предмету «Захист Вітчизни» Використання електронних тирів у навчально - виховному процесі при вивченні розділу «Вогнева підготовка».

  

 

 

 

Вітаємо команду школи І-ІІІ ступенів № 275 імені Кравчука Володимира з бронзовими нагородами!

18 травня 2016 року у міському Палаці спорту пройшов Всеукраїнський фінал «Шкільної баскетбольної ліги 3х3» серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. Місто Київ представляла команда школи І-ІІІ ступенів № 275 імені Кравчука Володимира.

Тільки одного очка не вистачило баскетболістам щоб вийти у фінальну частину змагань. За підсумками, команда школи № 275 виборола третє місце серед найсильніших команд країни. Учні були нагороджені грамотами та медалями, але найголовнішим здобутком команди є досвід, який отримали баскетболісти на змаганнях такого рівня.

Бажаємо учням школи І-ІІІ ступенів № 275 імені Кравчука Володимира не зупинятись на досягнутому, а впевнено рухатись до перемоги.