Висока місія Учителя

 

Війни виграють не генерали – війни виграють шкільні вчителі та священники 

                                                                                                 Отто фон Бісмарк


        Саме вчитель творить майбутнє держави. Від його переконань, його принциповості та мужності значною мірою залежить світогляд і рівень моральності молодого покоління. Саме вчитель є тим фундаментом, на якому зростає суспільство, тому що  кожна людина  – від Президента до робітника – має свого Учителя. Ніхто без нього не відбувся би як особистість.

         Учитель cьогодні володіє величезним талантом любові, безмежною відданістю своїй справі, і не зважаючи ні на що, на довгі роки зберігає бадьорість духу, ясність розуму, свіжість вражень, сприйнятливість почуттів.

       Вчитель має конденсувати й випромінювати духовну енергію, підтримувати школярів і їхніх батьків, протистояти найменшим виявам паніки, запалювати душі одностайністю й солідарністю, за потреби організовувати взаємодопомогу. Душевні рани - має гоїти словом, слабким і втомленим - підставляти своє плече, дужих і несхитних - організовувати на корисні справи.

     У рубриці «Вчителям» розміщено нормативно-правові документи щодо підвищення кваліфікації, атестації педагогічних працівників. Учителі-предметники знайдуть тут необхідну для роботи інформацію: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, розповіді про цікавий досвід колег. Усе це допоможе  збагнути особливості  нових навчальних програм і підручників нового покоління, зорієнтуватись у потоці педагогічних інновацій, підготувати сучасні й цікаві уроки, організувати корисні позакласні заходи.

   Сподіваємося  безперервно поповнювати її сторінки актуальною й корисною вчителеві інформацією.

       Будемо раді, якщо наповнення методичної вітальні стане спільною справою педагогів. Матеріали, якими ви хочете й можете поділитися з колегами, просимо надсилати на адресу: rmnc_ruodesn@ukr.net