СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

 14 листопада 2017 року в спеціалізованій школі І –ІІІ ступенів  №251

 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва в рамках нової освітньої програми «Нова школа» відбувся семінар-практикум на тему «Метод проектів як інструмент інтегрованого навчання на уроках англійської мови» для молодих  вчителів англійської мови Деснянського району міста Києва.

 Учасників семінару привітала голова методичної комісії вчителів іноземних мов спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів  №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва Старовойт О. В.

Команда учнів - переможців районного конкурсу екологічних проектів під керівництвом вчителя німецької та англійської мови Коломійченко К. М.  показала можливість поєднання  англійської мови та хімії в презентації Еко- проекта «Ми будуємо місто Єкоград».

Учасники семінару розглянули питання реалізації методу проекту як засобу практичного засвоєння знань і вмінь під час уроків іноземної мови. Вчитель аглійської мови Ільєнко Т. В. поділилася досвідом роботи в початкових класах і познайомила з методикою поєднання традиційних і новітніх форм навчання та залучила до практичного  виконання завдань молодих вчителів.

 Проектна робота дає можливість ознайомити дітей ближче з культурою, традиціями та звичаями країн та національностей, мова яких вивчається. Учениця 4-Б класу Комарницька Леоніла презентувала свою проектну роботу «Порівняльна характеристика Різдва в Україні та Великобританії», як результат реалізації компетентнісного підходу у вивченні англійської мови через дослідницьку діяльність .

Вчитель англійської мови Касіч І.Т. поділилася своїми здобутками у використанні проектів позакласної діяльності з метою розвитку творчих здібностей учнів початкових класів. Учасники семінару прийняли активну участь у практичній частині.

Використання ідеї проектної роботи і творчий підхід до їх реалізації в літній мовній школі продемонструвала вчитель англійської мови Бєлова Ю. Ю.

Із завершальним словом до всіх присутніх звернулась методист районного науково- методичного центру Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Мельник Фаріда Сунгатівна.

 Висока місія Учителя

 

Війни виграють не генерали – війни виграють шкільні вчителі та священники 

                                                                                                 Отто фон Бісмарк


        Саме вчитель творить майбутнє держави. Від його переконань, його принциповості та мужності значною мірою залежить світогляд і рівень моральності молодого покоління. Саме вчитель є тим фундаментом, на якому зростає суспільство, тому що  кожна людина  – від Президента до робітника – має свого Учителя. Ніхто без нього не відбувся би як особистість.

         Учитель cьогодні володіє величезним талантом любові, безмежною відданістю своїй справі, і не зважаючи ні на що, на довгі роки зберігає бадьорість духу, ясність розуму, свіжість вражень, сприйнятливість почуттів.

       Вчитель має конденсувати й випромінювати духовну енергію, підтримувати школярів і їхніх батьків, протистояти найменшим виявам паніки, запалювати душі одностайністю й солідарністю, за потреби організовувати взаємодопомогу. Душевні рани - має гоїти словом, слабким і втомленим - підставляти своє плече, дужих і несхитних - організовувати на корисні справи.

     У рубриці «Вчителям» розміщено нормативно-правові документи щодо підвищення кваліфікації, атестації педагогічних працівників. Учителі-предметники знайдуть тут необхідну для роботи інформацію: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, розповіді про цікавий досвід колег. Усе це допоможе  збагнути особливості  нових навчальних програм і підручників нового покоління, зорієнтуватись у потоці педагогічних інновацій, підготувати сучасні й цікаві уроки, організувати корисні позакласні заходи.

   Сподіваємося  безперервно поповнювати її сторінки актуальною й корисною вчителеві інформацією.

       Будемо раді, якщо наповнення методичної вітальні стане спільною справою педагогів. Матеріали, якими ви хочете й можете поділитися з колегами, просимо надсилати на адресу: rmnc_ruodesn@ukr.net