«Батьки ІНФО»

       10 жовтня 2017 року в спеціалізованій школі І ступеня № 322 з поглибленим вивченням англійської мови відбулось засідання  Батьківського клубу на тему «Впровадження експериментальної навчальної програми «Початкова школа: освіта для життя» в 1-х класах ЗНЗ Деснянського району міста Києва».

В заході взяли участь батьки учнів тринадцяти 1-х класів, які з 1 вересня 2017 року працюють в умовах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою:  «Змістовно-методичне забезпечення  ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою «Початкова школа: освіта для життя». Також були присутні вчителі, що викладають в цих класах, координатори проекту від навчальних закладів, представники Управління освіти Деснянського району.

   Засідання відкрила начальник Управління Деснянської районнох в місті Києві державної адміністрації Постолюк Тамара Казимирівна. У  виступі Тамара Казимирівна зазначила важливу роль, яку відіграє батьківська громада в успішному впровадженні проекту «Початкова школа: освіта для життя» і закликала присутніх до активної спільної зі школами участі в роботі над програмою.

Про реформи в середній освіті та основні елементи концепції Нової української школи розповіла присутнім директор науково-методичного центру Управління освіти Федина Таміла Мечиславівна

Заступник директора спеціалізованої школи І ступеня № 322 з поглибленим вивченням англійської мови Веремій Наталія Миколаївна ознайомила батьків з умовами створення нового освітнього простору в навчальних закладах задля комфортних умов навчання першокласників.

З великим задоволенням батьки та педагоги слухали виступ вчителя спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов Тетеріну Олену Вікторівну, яка поділилась першими враженнями від роботи над новим проектом та зазначила його значні переваги.

        Завідувач Центру практичної психології Гулєвич Тетяна Михайлівна висвітила питання психологічної  готовності дітей, батьків та педагогів до змін в початковій школі та надала практичні поради щодо адаптаційного періоду дітей.

       На засіданні відбулась жвава дискусія та обговорення  питань, які  найбільше хвилювали присутніх.. В своїх виступах батьки першокласників  одностайно підтримали нові тенденції в реформуванні освіти і початковій школі зокрема.

       

 


Всі новини
Інші теми новин