Конкурс-фестиваль «Французька весна - 2017»

20  квітня 2017 року у школі І-ІІІ ступенів № 249Деснянського району міста Києва з метою розвитку партнерських зв’язків за участю представника посольства Франції в Україні,  Національного  координатора програми  PROFLE  Меді ШЕРГІ  відбувся районний конкурс-фестиваль «Французька весна -2017». 

     Конкурс-фестиваль «Французька весна. Подорож казками Шарля Перро» спрямований на  підготовку учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції, активізацію пізнавальної діяльності учнівської молоді до вивчення французької мови, історії, культури, побуту, звичаїв та традицій Франції.

       З вітальним словом до учасників конкурсу – фестивалю звернувся почесний гість фестивалю Меді ШЕРГІ, представник посольства Франції в Україні, викладач – методист французької мови як іноземної, Національний  координатор програми  PRO FLE, який наголосив на важливості утвердження спільних культурних цінностей, розвиток пізнавальних інтересів дітей до культури та традицій народів різних країн світу, підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, подальшого розвитку їх інтелектуального та творчого потенціалу.

         Команди навчальних закладів №№ 249, 263, 276, 152, 301, гімназії «Києво – Могилянський колегіум»,  Приватної лінгвістичної гімназії представили глядачам дивовижний світ казок Шарля Перро у номінаціях: представлення ілюстрації, вікторина, драма, пісня, представлення. Учасники конкурсу – фестивалю під час виступів продемонстрували не тільки високий рівень володіння французькою мовою, а й творчість, артистичність.


Всі новини
Інші теми новин