«Позивний Зеніт»

«Фестиваль військового патріотичного кіно

«Позивний Зеніт» у твоєму місті»

 

     У квітні в Україні стартував перший «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті».

     Він охопить шість міст – Хмельницький, Черкаси, Житомир, Васильків, Вінниця, Южне, а також Київ.

     «Фестиваль військового патріотичного кіно ми започатковуємо з цього року. Разом зі своєю колегою – авторкою та режисер кою Тетяною Кулаковською, підготували п’ять фільмів циклу «Позивний Зеніт», який у квітні покажуть в кінотеатрах, та «Воїни духу», який вже бачили українські глядачі», − розповідає одна з авторів фестивалю, режисер Анна Мартиненко.

     Хронометражні картини циклу «Позивний Зеніт» покажуть обличчя передової, а також правду про те, як живуть і воюють бійці. У фільмах лунатиме музика Ореста Лютого, гурту «Крихітка» та Katya Chilly Group.

     Цикл «Позивний Зеніт» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється  ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево – патріотичний проект. Буде показано більше 70 інтерв’ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

     Хронометражні фільми циклу «Позивний Зеніт»: 49 – 55 хвилин.

   Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не можемо гаяти ні хвилини часу. Нам потрібно діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і берегти ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли! Давайте дамо глядачам можливість по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій, мирне щоденне життя. 

 

    Точні дати та кінотеатри визначить керівництво КП «Київкінофільм». Слідкуйте за додатковими об’явами та афішами кінотеатрів.


Всі новини
Інші теми новин