Районний екологічний конкурс «Дюймовочка – 2017»

Районний екологічний конкурс «Дюймовочка – 2017»

 

     13 квітня 2017 року затишна зала школи І-ІІІ ступенів № 270 Деснянського району міста Києва приймала одинадцять фіналісток районного екологічного конкурсу, який вже став традиційним в нашому районі, – «Дюймовочка – 2017». Цьогорічне дійство приурочене до відзначення Року Японії в Україні.

    Організатори заходу, а це Управління освіти Деснянської районної державної адміністрації та Центр дитячої та юнацької творчості, мали на меті виховати у молодших школярів району дбайливе, бережне ставлення до оточуючого середовища та, звичайно, сприяти розвитку творчої активності і здібностей дітей. В конкурсній програмі змагались дівчатка 3–5-х класів навчальних закладів району.

  Різноманіття яскравих костюмів та прикрас, створених із поліетиленових, гумових, пакувальних матеріалів, за темою «Квітка сакури» приємно вразили членів журі та глядацький зал – педагогів, дітей та їх батьків.

    За підсумками роботи журі два третіх місця розділили школярки: Арина Каліненко (4-А клас школи І – ІІІ ступенів № 147) та Варвара Карась (3-В клас школи І – ІІІ ступенів № 276).

   Другі місця у Власової Катерини (5-А клас школи І – ІІІ ступенів № 292) та Неткачової Анастасії (5-Б клас школи І – ІІІ ступенів № 238).

   Переможницею із отриманням почесного титулу «Дюймовочка – 2017» стала Павлюк Дарія учениця 4-Б класу спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 301 імені Ярослава Мудрого.

    Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо успіхів у навчанні та шляхетній справі захисту довкілля!

    На сцені і в залі панувала атмосфера свята дитинства.

 

 

 

 


 


Всі новини
Інші теми новин