Триває перевірка готовності закладів освіти Деснянського району до нового навчального року

Сьогодні 28.08.2013 голова Деснянської районної державної адміністрації Станіслав Прокопенко разом з начальником управління  освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Оленою Шурко відвідали дошкільний навчальний заклад ( ясла- садок) № 9.

          Логопедичні групи та ігрові кімнати закладу обладнані сучасними спеціальними меблями. Для розваг та відпочинку дітей у кімнатах оформлені цікаві ігрові куточки.

         Голова Деснянської районної державної адміністрації та начальник управління  освіти перевірили ігрові та спальні кімнати,  харчоблок, їдальню, музичну та  спортивну зали, басейн, які повністю готові до нового навчального року. Адміністрацією ДНЗ №9 вжито всі необхідні заходи для забезпечення  належної роботи навчального закладу.   

          На виконання доручень Президента України та завдань нових соціальних ініціатив “Діти – майбутнє України” районна влада приділяє значну увагу забезпеченню дітей доступною якісною освітою. Також чимала увага приділяється підготовці до осінньо-зимового періоду та опалювального сезону, а тому основний акцент – на впровадженні заходів з енергозбереження. З цією метою за рахунок коштів бюджету виконані роботи по заміні 29 вікон  на суму 90 тис.. грн.

 


Всі новини
Інші теми новин